Back To Top
Yok böyle bir derbi… Balatlı Beyören maçı, Pazar günü…

Yok böyle bir derbi… Balatlı Beyören maçı, Pazar günü…

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -15.11.2017
 Yok böyle bir derbi… Balatlı Beyören maçı, Pazar günü…
- A +

 Düzce Birinci Amatör Lig B.Grubu’nda şampiyonluk mücadelesi veren aynı bölgenin iki takımı, Özbalatlıspor ile Beyörenspor takımları Pazar günü Akçakoca şehir ştatında kozlarını paylaşacak.

Her iki takım taraftarlarının büyük önem vereceği zevkli ce çekişmeli geçmesi beklenen Karşılaşma Pazar günü saat 13,00’de oynanacak.

Düzce Birinci Amatör Lig B.Grubu’nda şampiyonluk ve Süper Lig mücadelesi yapan Özbalatlıspor hafta sonunda Akçakoca derbisi olarak ve yıllardır oynanan ezeli rekabet mücadelesinden karlı çıkabilmek için çalışmalarına ara vermeden devam ediyor .

Özbalatlıspor takımı geçtiğimiz hafta sonu ilk Akçakoca derbisinde Altunçayspor takımı ile oynamış ve bu mücadeleden galibiyet ile ayrılmıştı. Şimdi ikinci derbi mücadelesini Beyörenspor takımı ile oynayacaklarını ifade eden Özbalatlıspor takımının Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Akgün,“Bu mücadeleye çok iyi hazırlanıyoruz. Zirveden kopmamak için bu karşılaşmayı kazanmak zorundayız. Beyörenspor ile komşu köyüz fakat aramızda çok büyük bir rekabet var. Bu rekabetten galibiyet ile ayrılarak zirve yolunda bir engeli daha aşmak için çalışıyoruz. Bunu başaracağımıza inancımız tam.’’ dedi.

Liğde oynadığı 4 maçta sadece 3 puan toplaya bilen Beyören spor ise, Akçakoca derbisine 3 puan parolasıyla hazırlanıyor.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.