Back To Top
Vali Pekmez; 'Akçakoca halkına teşekkür ederim..'

Vali Pekmez; 'Akçakoca halkına teşekkür ederim..'

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -14.11.2017
Vali Pekmez; 'Akçakoca halkına teşekkür ederim..'
- A +

 Aksaray Valisi Aykut Pekmez’den Akçakocalılara teşekkür

13 Kasım 2017 Pazartesi günü, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü imzasıyla resmen kuruluşu gerçekleştirilen Akçakoca OSB’nin yankıları devam ediyor. 

Akçakoca ekonomisini olumlu yönde etkilemesi beklenen ve yüzlerce Akçakocalıya umut kapısı olacak Akçakoca OSB’nin kuruluş çalışmalarında çok önemli katkıları olan dönemin Akçakoca eski kaymakamı Aykut Pekmez, Akçakoca Yerel Haber’de ki; “ Biz vefasız değiliz, vatan size minnettardır “ manşeti için teşekkür mesajı yayınladı.

Yerel basında çıkan övgü dolu haberden mahcup olduğunu söyleyen Aksaray Valisi Aykut Pekmez, “ o dönemde yapmam gerekeni yaptım,OSB için herkesin emeği var “ dedi.

Akçakoca eski Kaymakamı ve halen Aksaray Valiliği yapan Aykut Pekmez, şunları söyledi

“ Akçakoca’da OSB’nin kuruluş onayını dün büyük bir memnuniyet ile öğrendim. Akçakoca kaymakamlığı dönemimde sadece yapmam gereken görevden dolayı böyle bir övgü almak mahcup etti.

 Ancak benden sonra görev yapan kaymakamlarımızın da emeği çok muhakkak.  Ayrıca burada isimlerini tek tek sayamayacağım emeği geçen tüm bürokrat,siyasetçi sivil toplum örgütü mensuplarına ve tüm Akçakoca halkına teşekkür etmeyi borç bilirim. “

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.