Back To Top
Özkan hoca için açıklama yok, destek var...

Özkan hoca için açıklama yok, destek var...

 - 1 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -14.11.2017
Özkan hoca için açıklama yok, destek var...
- A +

 Telefonunda Bylock bulundurduğu iddiası ile bir yıldır memuriyetten açığa alınan Akçakoca İmam Hatip Orta Okulu Matematik öğretmeni ve MEMURSEN konfederasyonuna  bağlı Eğitim Birsen Akçakoca Şube Başkanı Özkan K ile ilgili sendikadan hiçbir açıklama gelmezken, sendikanın bağlı bulunduğu Memursen il temsilcisi Ömer Faruk Çelebi, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafta, Özkan K’ye sahip çıktı.

Memursen il temsilcisi ve Eğitim Birsen Düzce şube başkanı Ömer Faruk Çelebi, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafta, baylock iddialıları ile açığa alınan ve halen sendikanın Akçakoca şube başkanlığını yapan Özkan K’nin yanında olduklarını söyledi.

Akçakoca TV’de çıkan; “Bylocka selam yola devam “ haberini görmezden gelen sendika yönetimi, haftalık yaptıkları yönetim kurulu toplantısını bu kez Akçakoca Öğretmenevi’nde yaptılar.

Toplantı çıkışı toplu fotoğraf çeken sendika yöneticileri, Özkan Kadeş’e gösterdiği misafirperverlikten ötürü teşekkür ettiler.

BEREBER YÜRÜDÜK BİZ BU YOLLARDA

Memursen İl Temsilcisi ve Eğitim Birsen Düzce Şube Başkanı Ömer Faruk Çelebi paylaştığı fotoğrafın altına ; “ Haftalık yönetim kurulu toplantımızı Akçakoca İlçemizde, ilçe yönetimimiz ile yaptık. Gezi olaylarında, 17/25 Aralık sürecinde, 15 Temmuz ihanet gecesi ve sonrasında; yaptığımız her eylemde, her toplantıda, her etkinlikte kol kola, omuz omuza yürüdüğümüz Akçakoca teşkilâtımıza ve çok değerli ilçe başkanımız Özkan Kardeş'e misafirperverlikleri için şube yönetim kurulumuz adına çok teşekkür ediyorum “ dedi.

Yorumlar

Yorumlar
Bundan âlâ açıklama mı olur.