Back To Top
Kardeş Kavgası Kanlı Bitti, 1 ölü...

Kardeş Kavgası Kanlı Bitti, 1 ölü...

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -11.11.2017
 Kardeş Kavgası Kanlı Bitti, 1 ölü...
- A +

 Ağabeyi 62 yaşındaki Celal Özer tarafından tabanca ile vurulan 55 yaşındaki İsmail Özer yaşamını yitirdi. İsmail Özer’in oğlu Yasin Özer babasının cesedi başında gözyaşı dökerek, “Değer miydi? Ağabey-kardeştiniz, dağ gibi babamın ölmesine değer miydi?’ dedi.

Olay, saat 15.00 sıralarında Ovadüzü Mahallesi Ovadüzü Caddesi’nde meydana geldi. Otomobiliyle seyir halinde olan İsmail Özer’in yanına başka bir otomobille ağabeyi Celal Özer yanaştı. Celal Özer, otomobilin camından tabanca ile ateş etti. Bu sırada kurşunlardan kaçmak için gaza basan İsmail Özer’in kullandığı otomobil kontrolden çıkarak yol kenarındaki tarlaya girdi. Karın bölgesinden yaralanan İsmail Özer, olay yerinde yaşamını yitirdi. Olayın, ardından Celal Özer, otomobiliyle birlikte kaçarken, ağabey-kardeşin aralarında neden husumet olduğu öğrenilemedi.

Haberi alır almaz, olay yerine gelen İsmail Özer’in oğlu Yasin Özer babasının cesedi başında gözyaşı dökerek, “Değer miydi? Ağabey-kardeştiniz, dağ gibi babamın ölmesine değer miydi?’ dedi. Yasin Özer, kendisini telefonla arayan yakınlarına ise babasının öldüğü haberini veremedi.

Olayın ardından Bolu İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipler, otomobille kaçan Celal Özer’i cinayette kullandığı tabanca ile birlikte yakaladı. Gözaltına alınan Celal Özer, ifade için emniyete götürüldü. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.