Back To Top
SÜPER AMATÖRDE 7. HAFTA HEYECANI

SÜPER AMATÖRDE 7. HAFTA HEYECANI

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -10.11.2017
 SÜPER AMATÖRDE 7. HAFTA HEYECANI
- A +

SÜPERDE LİDERLİK EL DEĞİŞTİREBİLİR 

Düzce Süper Amatör ligde 7. Hafta heyecanı yaşanacak bir birinden ilginç karşılaşmaların oynanacağı 7. Hafta sonunda Süper ligde Liderlik el değiştirebilir veya lider kazanarak arayı açabilir.

Süper Amatör ligin 7. Haftasında Cumartesi günü Süper Ligin liderliğini yakından ilgilendiren bir karşılaşma oynanacak Süper Ligin Lideri Düzce Belediyespor takımı haftanın derbisinde  Grubun Şampiyonluk adaylarından Pandul İnşaat Elmacıkspor takımı ile oynayacak.  Seyir zevki çok yüksek olacak bir mücadele olması bekleniyor. Süper ligde Liderinin en yakın takipçilerinden biri olan Çilimli Belediyespor takımının hafta sonu işi rahat görünüyor Çilimli Belediyespor takımı grupta henüz puan ile tanışamayan Yığılcaspor takımını konuk edecek.Süper ligin bir başka zirve adayı Akçakocaspor ise Süper ligde ilk sezonunu yaşayan ve henüz ligde puanı bulunmayan Üçyolspor takımını Akçakocada konuk edecek rahat bir mücadele olması bekleniyor.Süper ligdeki diğer karşılaşmalar  Süper ligde orta sıralar ve alt sıralarda mücadele eden takımlar arasında oynanacak bu mücadeleler 6 puan değerinde oluyor bunların ışığında Süper Amatör ligde haftanın değerlendirmesi şöyle oluştu.

DÜZCE BELEDİYESPOR- PANDUL İNŞAAT ELMACIKSPOR

Düzce Süper Amatör ligde çok genç ve gelecek vaat eden sporcular ile yola çıkmasına rağmen şu ana kadar oynadığı futbol ile takdir toplayan ve Süper ligin liderliğini hiç puan kaybetmeden elinde bulunduran Düzce Belediyespor Sezona  Şampiyonluk parolası ile giren Pandul İnşaat Elmacıkspor takımı ile mücadele edecek Haftanın maçı olarak görülen bu karşılaşmada iki takımında kazanması sürpriz olmayacak Seyir zevki açısından merakla beklenen bu karşılaşma Cumartesi günü saat 15-30 DA Düzce Nurettin Zafer stadında oynanacak.

ÇİLİMLİ BELEDİYESPOR- YIĞILCASPOR

Düzce Süper Amatör ligin Şampiyonluktaki en büyük adaylarından biri olan Çilimli Belediyespor Düzce Belediyesporun ardından ikinci sırada yer alıyor Sezona Yaptığı flaş transferler ve sezon başı yaptığı kamp ile giren Çilimli Belediyespor hafta sonu Kendi Stadı bakıma alındığı için Cumayerinde Yığılcaspor takımı ile mücadele edecek  Yığılcaspor bu sezon süper ligde henüz puan ile tanışamayan takımlardan biri bu karşılaşmada Çilimli Belediyespor mücadelenin tek favorisi Yığılcasporun Sürpriz yapma ihtimali bulunmuyor. Mücadele Pazar Günü saat 14-00 da Cumayeri stadında.

AKÇAKOCASPOR-ÜÇYOLSPOR

Düzce Süper Amatör ligde zirve mücadelesi yapan ve Geçtiğimiz sezon Bölgesel ligden düşen Akçakocaspor takımı,  Düzce Süper Amatör ligde ilk sezonunu yaşayan ve oynadığı 6 karşılaşmada henüz puan yada puanlar ile tanışamayan Üçyolspor takımını konuk edecek.  Bu karşılaşmada Akçakocaspor üç puanı kolay alacaktır Üçyolsporun bu mücadeleden puan yada puanlar alması adeta mucize gibi bir şey olur mücadele Pazar günü saat 14-00 da Akçakoca stadında.

HAMİDİYESPOR-ACTİVO KUZEY YILDIZI KARADENİZSPOR

Düzce Süper Amatör ligde ilk sezonunu yaşayan ve oynadığı 6 karşılaşmada 9 Puan toplayarak büyük bir başarı elde eden Hamidiyespor takımı Haftayı  bu Ligin en genç takımlarından biri olan Activo Kuzey Yıldızı Karadenizspor takımı ile oynayacak haftanın sonucu merakla beklenen karşılaşmalarından biri olacak  olan bu karşılaşmaya Rakip takımda 9 puan ile çıkacak iki takımında kazanması sürpriz olmayacak fakat futbol severler çok mücadeleci bir karşılaşmaya tanık olacaklar bu seyir zevki çok iyi olması beklenen karşılaşma Pazar günü saat 13-30 da Düzce Nurettin Zafer stadında.

BAHÇEKÖYSPOR- GÖLYAKASPOR

Düzce Süper amatör ligde mücadele eden Bahçeköyspor iç saha karşılaşmalarını kendi stadı olan Bahçeköy 15 Temmuz  Şehitler stadında oynuyordu Güvenlik kurulu toplantısında alınan karar ile staddaki noksanların yapılmasına kadar bu stada müsabaka verilmeme kararı alınmıştı Bahçeköyde stadın futbol oynanabilecek, hale gelmesi için çalışmalar yaptı ve federasyona müracaatını yaptı ve beklemeye geçti Hafta sonu Kendisi açısından çok önemli olan bir mücadelede Gölyakaspor takımı ile oynayacak olan Bahçeköysporda hedef puan yada puanlar ile bu maçtan ayrılmak fakat Gölyaka sporda güçlü takım favori Gölyakaspor.Mücadele Cumartesi günü saat 13-30 da Düzce Nurettin Zafer stadında.

SİVRİKAYA SİNERJİSPOR.CUMAYERİ BELEDİYESPOR

Düzce Süper amatör ligde haftanın sonucu en fazla merak edilen karşılaşmalarından biri Düzce Nurettin Zafer Stadında oynanacak Ligde 6. Puan ile 11. Sırada bulunan Sivrikaya Sinerjispor ile 8.puan ile 10. Sırada bulunan Cumayeri Belediyespor takımları karşı karşıya gelecekler. Bu sezon Sivri kaya Sinerjispor inanılmaz bir grafik çiziyor ilk maçına çıkmayan ve hükmen kaybeden Gölyakaspor mücadelesinde 49. Dakikada 7-0 mağlup durumdayken kurallar gereği müsabakayı tamamlayamayan Fakat güçlü rakipleri ile oynadığı mücadelelerde başka oynayan bu yüzden Cumayeri Belediyespor mücadelesinin sonucu merakla bekleniyor. Mücadele Pazar günü 15 -00 da Düzce Nurettin Zafer stadında.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.