Back To Top
Haftanın maçı; Akçakocaspor Pandul Elmacıkspor..

Haftanın maçı; Akçakocaspor Pandul Elmacıkspor..

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -13.10.2017
 Haftanın maçı; Akçakocaspor Pandul Elmacıkspor..
- A +

Ligin ilk maçında kendi evinde 3-0’lık Bahçeköy galibiyeti ile başlayan Akçakocaspor, Pazar günü sonucu Akçakocalı sporseverler tarafından merakla beklenen Pandul Elmacıkspor ile karşı karşıya gelecek.

Spor kamuoyu tarafından futbola olan özel ilgisi her kesim tarafından bilinen Kadir Pandul’un sponsorluğu ile iddialı bir takım kuran Elmacıkspor, Pazar günü  kendi evinde Akçakocaspor ile karşı karşıya gelecek.

Haftaya 3 puanla başlayan her iki takımın zevkli ve çekişmeli geçmesi beklenen karşılaşması Pazar günü saat 15.00’ da Gümüşova ilçe sahasında oynanacak.

DİĞER KARŞILAŞMALAR

Düzce Amatör Süper Lig’de 2.hafta karşılaşmaların yönetecek hakemler belli oldu. Hangi maçı hangi hakemin yöneteceği açıklanmazken, ilk maç  14 Ekim Cumartesi günü Nurettin Zafer Stadı’nda saat 15.00’da Aydınpınarspor-Yığılcaspor müsabakası oynanacak.

Akçakoca Pandul Elmacık maçı Pazar günü

Pazar günü saat 13.00’da Hamidiyespor-Düzce Belediyespor ile saat 15.00’ da ise Kirazlıspor-Bahçeköyspor takımları Nurettin Zafer Stadı’nda karşılaşacak. Şıralık sahasında ise saat 13.00’da Activo Yapı Kuzey Yıldızı-Çilimli Belediyespor karşılaşması saat 15.00’da da Üçyolspor-Sivrikaya Sinerjispor maçı oynanacak. Pazar günü saat 15.00’ da Gümüşova ilçe sahasında Pandul İnşaat Elmacıkspor ile Akçakocaspor’la aynı saatte Gölyaka ilçe sahasında Gölyakaspor-Cumayeri Belediyespor ile oynayacak. Ligde 3.hafta maçları Çarşamba günü ve gecesi oynanacak.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.