Back To Top
Erol Yemenici Başkan Yardımcısı Oluyor...

Erol Yemenici Başkan Yardımcısı Oluyor...

 - 1 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -12.10.2017
Erol Yemenici Başkan Yardımcısı Oluyor...
- A +

Mehmet Keleş'in istifa ettirilmesinin ardından  Belediye Başkanlığına hızlı bir başlangıç yapan Dursun Ay’ın nasıl bir profil sergileyeceği kadar başkan yardımcılıkları koltuğuna kimlerin atanacağı merak edilmeye başlandı. Siyasi kulisler Fevai Arslan'ın danışmanı olan Akçakocalı Erol Yemenici'nin başkan yardımcılarından biri olmasına kesin gözüyle bakıyor.

İlk icraat olarak belediyedeki güvenlik kapısını kaldırarak takdir toplayan Ay’ın çok tepki alan belediye kadrolarında özellikle müdürlüklerde değişikliğe gidip gitmeyeceği konuşulurken, belediye başkan yardımcılığına getirileceği iddia edilen isimler de dillendirilmeye başlandı.

AY HIZLI BAŞLADI

Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, başkanlığa hızlı bir giriş yaptı. İlk olarak konulduğu günlerde eleştirileri de beraberinde getiren belediyedeki güvenlik kapısını kaldırtan Ay, belediyenin devam eden projelerini de inceleyerek özellikle tramvay yolu ile ilgili değişiklikler için talimatlar verdi. Başkan Ay’ın beklenen hizmetler ve halkla iç içe olmak konusunda nasıl bir profil sergileyeceği merak edilirken, diğer merak edilen bir konu ise belediye başkan yardımcılıklarında ve akraba kontenjanından görev alan belediye birim müdürlüklerinde değişiklik yapıp yapmayacağıydı.

TEŞKİLATTA KIRGINLIK OLMASIN DİYE…

Belediye Başkan yardımcılıkları konusunda bazı isimler dillendirilmeye başlandı. Bakan Faruk Özlü ve Ak Parti İl Başkanı Hikmet Keskin’in desteklediği Dursun Ay’ın belediye başkanı olmasının ardından başka isimleri destekleyen diğer siyasilerle teşkilat içinde kırgınlık yaşanmaması için bu isimlerin gündeme geldiği öğrenildi. Eski merkez ilçe başkanı Durmuş Arslan’ın yanı sıra,  Özel İdare Genel Sekreter Vekili Selim Metin ve Milletvekili Fevai Arslan’ın danışmanı Erol Yemenici’nin başkan yardımcısı olarak atanacağı söylentisi yayıldı.

Bu söylentilerin gerçekleşip gerçekleşmeyeceği, belediye başkan yardımcılıkları ve birim müdürlüklerinde nasıl bir değişiklik olacağı önümüzdeki günlerde belli olacak.

Yorumlar

Yorumlar
Erol yemenici olursa vay memleketin haline...