Back To Top
Düzce Süper Amatör’de ilk hafta sonuçları...

Düzce Süper Amatör’de ilk hafta sonuçları...

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -8.10.2017
Düzce Süper Amatör’de ilk hafta sonuçları...
- A +

Düzce Süper Amatör’de ilk hafta oynandı. Cumartesi günü Akçakocaspor ile Bahçeköyspor arasındaki müsabakada 3 kırmızı kart çıkmasına rağmen Akçakocaspor Bahçeköyspor’u yenerken Pazar günü oynanan Düzce Belediyespor, Kirazlıspor’u 1-0 yenmeyi başardı.

Düzce Süpere Amatör’de ilk hafta oynanırken Cumartesi günü Akçakocaspor kendi evinde Bahçeköyspor’u 3-0 yenmeyi başardı. Bu maçta üç kırmızı kart çıktı.

 Pazar günü ise Düzce Belediyespor Kirazlıspor’u 1-0 yenerek üç puanın sahibi olurken Düzce Belediyespor 15.dakikada penaltı kaçırdı.

Gümüşova ilçe sahasında oynanan maçta Elmacıkspor, Gölyakaspor’u 3-2 yenmeyi başardı. Bu maçta Gölyakaspor’un iyi oyun oynadığı gözükürken Elmacıkspor 2-1 yenik durumda olmasına rağmen müsabakayı 3-2 kazandı.

Cumayeri ilçe sahasında oynanan maçta Aydınpınarspor 1-0 öne geçmesine rağmen Cumayeri Belediyespor maçı bırakmayarak peş peşe bulduğu iki gol ile müsabakayı 2-1 kazanan taraf oldu.

Yığılca ilçe sahasında oynanan maçta ise Kuzey Yıldızı takımı Yığılcaspor’u 5-1 gibi farklı sonuç ile yenmeyi başarıp üç puanın sahibi oldu.

 Düzce Belediyespor-Kirazlıspor:1-0

Sivrikaya Sinerjispor-Hamidiyespor: 0-3(Hükmen)

Pandul İnşaat Elmcıkspor-Gölyakaspor: 3-2

Yığılaspor-Actıv Yapı Kuzey Yıdızı:1-5

Çilimli Belediyespor- Üçyolspor(3-0(Hükmen)  

Cumayeri Belediyespor-Aydınpınarpsor:2-1 - 

Akçakocaspor - Bahçeköyspor: 3-0

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.