Back To Top
Karabrun'da bir kız çocuğu boğuldu...

Karabrun'da bir kız çocuğu boğuldu...

 - 2 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -11.8.2017
Karabrun'da bir kız çocuğu boğuldu...
- A +

 Akçakoca'nın Karaburun plajında, Fındık işçisi olarak ailesiyle birlikte serinlemek için suya giren 9 yaşındaki bir kız çocuğu boğuldu.

Edinilen bilgiye göre, Akçakoca’ya Fındık toplamak için Mardin Derik İlçesinden Akçakoca’ya gelen Polat ailesinden Abla ve Kardeş denize serinlemek amacıyla gelirler. Ancak ablanın yanından kaybolan 9 Yaşındaki Esma Polat bir süre sonra yapılan arama çalışmaları sonrası denizde boğulmuş şekilde bulundu.

Olay yerine gelen jandarma ekipleri olayla ilgili soruşturma başlatırken,9 yaşındaki Esma Polat’ın ceseti Akçakoca Devlet hastanesine otopsi yapılmak üzere kaldırıldı.

Yorumlar

Yorumlar
Küçük kızın akrabası olarak, yorumundan dolayi Esra hanımı tesekkür ediyorum. Esra hanim olay esnasında siz oradamiydin, olay nasil gerçekleşti bu kızı kim kurtardı.
Dogru duzgun haber yapın ne akutu ne jandarması buradakı tatılcıler yasayan ınsanlar ve cocugun aılesı aradı jandarma 3 saat sonra geldı denızde yuzen ınsanların ayagına takıldı halk cıkarttı ınsanları salak yerıne koymayın ıhmalkarlıkdan baska bır sey yok olan mınık kıza ve aılesıne oldu