Back To Top
'Bu millet boş konuşmasın, eşimin hakkını kimseye yedirmem'

'Bu millet boş konuşmasın, eşimin hakkını kimseye yedirmem'

 - 2 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -7.8.2017
'Bu millet boş konuşmasın, eşimin hakkını kimseye yedirmem'
- A +

 AK Parti Düzce İl Kadın Kolları Başkanı Sabahat Uçar’ın eşi Mehmet Uçar, “ 13 yıldır partide emek sarf etti, bir kenara atılmalı mı ? “ sözleriyle savundu.

Yaklaşan AK Parti kongreleri öncesi AK Parti Genel başkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla teşkilatlara gönderilen genelgede yer alan, “ Kamu kurum ve kuruluşlarıyla iştiraklerinde çalışanlardan parti yönetimine üye seçilmeyecek “ talimatının yankıları devam ediyor.

Parti teşkilatlarına gönderilen genelgenin Akçakoca TV’de “Ya maaştan vazgeçin, ya da koltuktan!” başlığı ile haberleştirilmesine tepki gösteren AK Parti Düzce İl Kadın Kolları Başkanı Sabahat Uçar’ın eşi Mehmet Uçar, sosyal medyadan attığı mesaj ile eşini savundu.

BAL TUTAN PARMAĞINI YALAR

Eşinin 13 yıldır partiye hizmet ettiğini ileri süren Mehmet Uçar, bu hizmetlerin karşılığı olarak belediyede çalışır gözüküp belediye şirketlerinde yüklü maaşlarla yönetim kurulu üyeliği yapmasının en doğal hakları olduğunu söyledi.

Bu millet boş konuşmasın diyen Düzcelilere hakaret eden Uçar, eşinin hakkını kimselere yedirmeyeceğini sözlerine ekledi.


Yorumlar

Yorumlar
Öbur tarafta bekleriz...helaleşmeyi..iyi...
isimsiz 7.8.2017 - 20:12:29
millete boş konuşma ne demek? ne biçim üslup bu?