Back To Top
Otobüs bileti almak istedi... Mutluluğa bilet aldı

Otobüs bileti almak istedi... Mutluluğa bilet aldı

 - 1 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -6.8.2017
Otobüs bileti almak istedi... Mutluluğa bilet aldı
- A +

 Şehirlerarası Otobüs Terminali'nde biletinde sorun olduğu için otobüsten inen kadın öğretmen, sorunu çözmek için gittiği bilet gişesinde sürpriz evlenme teklifi aldı.

 Alaplı Şehirlerarası Otobüs Terminali'nde biletinde sorun olduğu için otobüsten inen kadın öğretmen, sorunu çözmek için gittiği bilet gişesinde sürpriz evlenme teklifi aldı.

Van'ın Erçiş ilçesinde yaklaşık 2 yıldır Sosyal Bilimler Öğretmeni görevinde bulunan Tufan Bozdağ(33), bir süredir beraber olduğu ve Van Erçiş ilçesinde görev yapan kız arkadaşı İngilizce Öğretmeni Asiyegül Öztürk'e (28), Alaplı Terminaline indiğinde sürpriz evlilik teklifi yaptı.

Sürprizden habersiz Bursa'dan bindiği otobüsle Zonguldak'a gelen Asiyegül Öztürk, araç sürücüsünün kendisine "Biletinizde sorun var" demesi üzerine otobüsten inerek bilet gişesine gitti. Bilet gişesi önüne gelerek işlem yapmak isteyen Öztürk, erkek arkadaşı Tufan Bozdağ'ın önünde diz çökerek sürpriz evlenme teklifiyle karşılaşınca kısa süreli şaşkınlık yaşamasının ardından teklife "Evet" cevabını verdi.

Şehir dışından gelen sevgilisine unutulmaz bir evlilik teklifi hazırlamak için planını hazırladığını söyleyen Bozdağ, "Güzel bir evlenme teklifi yapmak için arkadaşlarımla hazırlandık" dedi.

Teklifin kabul edilmesinin ardından çevredeki vatandaşlar hep birlikte alkışlayarak gençlere destek verdi. Bozdağ, yanında getirdiği alyansı Öztürk'ün parmağına taktı.

Yorumlar

Yorumlar
isimsiz 8.8.2017 - 19:37:11
avam