Back To Top
Şehidimiz Çelik’in Kız Kardeşi Dünya Evine Girdi

Şehidimiz Çelik’in Kız Kardeşi Dünya Evine Girdi

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -5.8.2017
 Şehidimiz Çelik’in Kız Kardeşi Dünya Evine Girdi
- A +

Cerablusta şehit olan  Ercan Çelik’in öğretmen olan kız kardeşi Elif Çelik dünya evine girdi. Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici’nin kıydığı nikah töreni Otel Akçakoca’da yapıldı.

Sade bir törenle hayatlarını birleştiren  ve her ikisi de öğretmenlik yapan Elif Çelik- İsmet Balta çiftinin nikah törenine Düzce Valisi Zülkif Dağlı, AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir,Aile ve Sosyal politikalar İl Müdürü Zeki Yıldırım, Akçakoca Kaymakamı Yasin Öztürk ve diğer protokol üyelerinin yanı sıra, Çelik ve Balta ailelerinin yakınları katıldı.

Nikah töreninde şehit Ercan Çelik’in kız kardeşi Elif Çelik’in nikah şahitliğini yapan Düzce Valisi Zülkif Dağlı ve AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir gelini ve damadı tebrik ederek mutluluklar diledi.

Nikah töreni sonrası nikah fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaşan Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, “ Muhammet Çelik amcamız ve Safinaz Çelik annemizin kızları Elif Çelik kardeşimizin nikah merasimlerini gerçekleştirdik. Sayınn valimiz, milletvekilimiz, kaymakamımız, müftümüz, komutanımız ve il müdürümüzün şahitliğini yaptığı nikahın iki değerli öğretmenimize ve ailelerine hayırlar getirmesini yüce rabbimden diliyorum “ dedi.

Akçakoca TV olarak, hayatlarını birleştiren Elif Çelik- İsmet Balta çiftine bir ömür mutluluk dileriz.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.