Back To Top
Ya maaştan vazgeçin, ya da koltuktan!

Ya maaştan vazgeçin, ya da koltuktan!

 - 1 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -5.8.2017
Ya maaştan vazgeçin, ya da koltuktan!
- A +

 Parti'yi 2019 yılında yerel yönetimler, Cumhurbaşkanlığı seçimleri ve milletvekilliği seçimleri olmak üzere 3 önemli seçimde başarıya ulaştıracak yeni teşkilat seçimleri için radikal tedbirler alınacağı bildirildi.

Yaygın medya ile AK Parti Genel Merkezine yakın kaynaklardan alınan bilgilere göre,  İl ve ilçe yönetimlerinin yüzde 30'u kadın, yüzde 30'u gençlerden oluşacağı ifade edildi.

Kamuoyunda sıkça eleştirilere konu olan bir başka değişiklik ise, partinin kadın ve gençlik kollarında görev almak isteyenlere yeni kriterler getiriliyor.

Buna göre,  Belediyeler başta olmak üzere kamu kurum ve kuruluşlarıyla iştiraklerinde çalışan Meral Çalışkan ile Sebahat Uçar  yeni parti yönetimine üye seçilmeyecek.

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından parti teşkilatlarına gönderilen ültimatoma eğer sadık kalınacaksa, önümüzdeki aylarda yapılacak kongrelerde bir çok isim partide görev almayacak.

Geçtiğimiz günlerde İŞKUR’da taşeron yanında işe başlaması nedeniyle  büyük eleştirilere hedef olan AK Parti Akçakoca Kadın Kolları Başkanı Meral Çalışkan ile Düzce Belediyesi iştiraki olan İNTAŞ ta yönetim kurulu üyeliği yapan ve aldığı maaş ile sürekli gündeme gelen AK Parti Düzce Kadın Kolları Başkanı Sebahat Uçar, bakalım yeniden görev alacakları mı?

Yorumlar

Yorumlar
cok guzel vatantaş beklesin cumhurbaşkanı olmazsa kimse oy vermez