Back To Top
Denizgez; ‘nasıl düştüysek çıkmasını da biliriz’

Denizgez; ‘nasıl düştüysek çıkmasını da biliriz’

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -26.7.2017
 Denizgez; ‘nasıl düştüysek çıkmasını da biliriz’
- A +

Bu sezon Düzce Süper Amatör’de mücadele edecek Akçakocapor Genel Kaptanı Ziya Denizgez’den açıklama geldi. Yeni sezonda Akçakocalı gençlerle tecrübeli futbolculardan oluşan takımla ligde mücadele edeceklerini söylen Denizgez, liğden çekikliyorlar iddialarını ise gülünç buldu…

Düzce Süper Amatör ligde mücadele edecek olan Akçakocaspor’da, yeni sezon öncesi hiçbir çalışmanın olmayışı sporseverleri tedirgin etmişti.Konuyla alakalı  bazı basın kuruluşlarında Akçakoca sporun liglere katılmayacaklar söylentilerinin yazılıp çizilmesi üzerine  Akçakocaspor Genel Kaptanı Ziya Denizgez açıklama yaptı.

 Bu konuda açıklamada bulunan Denizgez,  Akçakocaspor olarak liglerde mücadele edeceğiz bu tür haberleri basın yolu ile sporseverlere duyuranları kınıyorum.  Bir açıklama yapılacaksa yada bir demeç  isteniyorsa bizim telefonlarımız açık,  böylesine haberler kulaktan dolma yada dedikodu ile olmaz. “ dedi.

Nasıl düştüysek çıkmasını da biliriz

Geçtiğimiz sezon BAL liginde çok büyük zorluklar yaşadığımız ve kötü sonuçlar alarak amatör ligde düştüğümüz doğrudur. Akçakocaspor olarak nasıl düşmüş isek kalkmasını da biliriz. Yeni sezonda ligde iddialı bir kadro oluşturmayacağız, Akçakocalı gençlerin ve tecrübeli futbolculardan oluşan bir kadro ile lige başlayacağız. Fakat ilerleyen günler bize neyi gösterir bunu bilemeyiz, yönetim kurulu zirve derse zirveye oynayacak kadro oluştururuz hiç kimse merak etmesin, Akçakocaspor ligde olacaktır” dedi.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.