Back To Top
Akçakocaspor sessizliğini koruyor..

Akçakocaspor sessizliğini koruyor..

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -11.6.2017
Akçakocaspor sessizliğini koruyor..
- A +

 Türkiye Bölgesel Amatör ligde 2016-2017 sezonunda ligde son sırada yer alarak Baraj müsabakası bile oynamadan Düzce Süper Amatör lige Düşen Akçakocaspor takımında sessiz bekleyiş devam ediyor.

2017-2018 Sezonunda Düzce Süper Amatör ligde mücadele edecek olan Akçakocaspor takımında Yeni sezon öncesinde sessiz bekleyiş devam ediyor. Geçtiğimiz sezon ligde çok büyük sıkıntılar yaşayan ve ligde sondan 2. sırayı alan Akçakocaspor takımı statü gereği Bölgesel ligde kalmak için baraj mücadelesi bile yapamadan Düzce Süper amatör lige düşmüştü.

Bölgesel ligden düştükten sonra tamamen kabuğuna çekilen ve hiçbir açıklama yapmayan Akçakocaspor duyumlara göre lige genç ve Akçakocalı sporculardan oluşan bir kadro ile çıkmak istiyormuş. Düzce’nin en büyük ilçesi ve Denize açılan penceresi konumundaki bu ilçemizin takımının bu şekilde ligde mücadele edeceğine sporseverler inanmıyorlar ve güçlü bir Akçakocaspor’un ligde mücadele edeceğine inanıyorlar. Bunu zaman gösterecek. Gelecek günlerde ne gibi gelişmeler yaşanacak bunu hep birlikte göreceğiz.

Kaynak: Parantez

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.