Back To Top
Bol ödüllü 19 Mayıs

Bol ödüllü 19 Mayıs

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -19.5.2017
Bol ödüllü 19 Mayıs
- A +

19 – 25 Mayıs Gençlik Haftası münasebetiyle ilçe genelinde bir hafta boyunca yapılan yarışmalarda dereceye giren sporculara ödülleri verildi.

Akçakoca Kapalı spor salonunda gerçekleşen ödül törenine İlçe Kaymakamı başta olmak üzere protokol üyelerinin birçoğu katıldı.

Saat 17.00’de başlayan ödül verme töreninde İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü çalışanı Bediha Başar, konuklara yönelik bir hoş geldiniz konuşması yaptıktan sonra program akışına geçildi.

 

Geçmiş bir hafta boyunca denizde ve plajlarda yapılan spor müsabakalarında, tüm farklı branşlarda derece yapan bireysel oyuncular ve takımlara madalyaları ve kupaları tek tek takdim edildi.

Sandal yarışları, plaj voleybolu (beach volley) ve badmington dallarında birinci olan takım ve tek sporculara ödülleri İlçe Kaymakamı Yasin Öztürk tarafından verildi.

İkinci olan takım ve bireysel sporcuların ödüllerini ise İlçe Jandarma Bölük Komutanı Özgür Üngüt tarafından verildi.

Belediye Başkanı Cüneyt yemenici’nin yer almadığı ödül töreninde, üçüncü olan takımlara ve sporculara ödüllerini takdim eden isim Belediye Başkan Yardımcısı Ali Direk oldu.

 

Dördüncü gelen sporcu ve takımların kupa ve madalyalarını ise Askerlik Şubesi Başkanı Savaş Karataşlı tarafından verildi.

 

Ödül töreninin ardından Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü personeli ve tüm takımlardan sporcular, Kaymakam Öztürk ve beraberindeki protokol mensupları ile birlikte toplu fotoğraflar çektirdi.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.