Back To Top
Ak Kadınlar’dan Medya Mensuplarına 10 Ocak Nezaketi

Ak Kadınlar’dan Medya Mensuplarına 10 Ocak Nezaketi

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -12.1.2017
Ak Kadınlar’dan Medya Mensuplarına 10 Ocak Nezaketi
- A +

Ak Parti Akçakoca Kadın Kolları Başkanlığı, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle yerel medya ve ajans temsilcilerine bir kahvaltı verdi. Dalyan balık lokantasında verilen kahvaltıda, kadınların kendi elleriyle yaptıkları sürpriz hamur işleri de masada yerini aldı.

 

Ak kadınlar, siyasette başarılı oldukları kadar, duyarlılık ve empati konularında da ne kadar hassas olduklarını bir kez daha gösterdiler. İlçenin medya çalışanlarını bu özel günlerinde unutmayan tek siyasi parti organı olarak, onlarla kahvaltılı bir toplantıda bir araya gelen Ak kadınlar, bir kere daha takdirleri topladılar.

Sabah 10.00’da başlayan kahvaltıya ev sahipleri olarak Ak Parti Kadın Kolları yönetimi katılırken, Akçakoca’nın yerel medya ve ajans temsilcilerinin tamamı da davetliler olarak kahvaltıya iştirak etmişti.

Birlikte yenen kahvaltının ardından Ak Parti İlçe Kadın Kollarının Başkanı Meral Küçük Çalışkan, kısa bir hoş geldiniz konuşması yaptı.

Konuşmasında, basın mensuplarının davetlerine karşılık vermesi karşısında teşekkür dileklerini, ileten Başkan Çalışkan, arkadaşlarıyla birlikte hazırladıkları kahvaltı davetine icabet eden habercilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günlerini kutladıklarını ve çalışmalarında kolaylıklar dilediğini ifade etti.

Kahvaltı sonrasında Ak Parti kadın kolları yönetimi ile yerel medya mensupları iki saate yakın siyaset ve medya üzerine sohbet ederek, toplu hatıra fotoğrafları çektirdiler.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.