Back To Top
Başkan Yemenici Medya Mensuplarıyla Yemekli Davette Buluştu

Başkan Yemenici Medya Mensuplarıyla Yemekli Davette Buluştu

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -12.1.2017
Başkan Yemenici Medya Mensuplarıyla Yemekli Davette Buluştu
- A +

Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, bu yıl da basın emekçilerini unutmadı. Genç Başkan Yemenici, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle yerel medya ve ajans temsilcileriyle akşam yemeği davetinde bir araya geldi.

 

Akçakoca’ya yeni kazandırılan ve eğlence ve dinlencenin yeni mekânı olarak bölge halkının tercih ettikleri Terass Restaurant’ta verilen yemeğe, ilçenin medya mensuplarının yanı sıra, Düzce basınından da gazete ve TV. temsilcileri yer aldı.

Başkan Yemenici’nin ev sahibi olduğu akşam yemeğinde, Belediye Başkan Yardımcıları Suat Madenci ve Ali Direk Yemenici’ye eşlik eden isimler oldu.

Birlikte yenen yemeğin ardından Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, konuk basın mensuplarına hitaben bir konuşma yaptı.

‘’Gazetecilere yemek veriyoruz, fakat basına kapalı olarak düşünüyoruz’’ esprisiyle ortalık yıkıldı

Konuşmasına basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlayarak başlayan Başkan Yemenici, gazeteciliğin çok meşakkatli bir meslek olduğunu, haber peşinde koşanların gece-gündüz, hafta içi- hafta sonu gibi zaman mevhumlarının bulunmadığını söyleyerek, bu zor şartlarda görevini ifa eden gazetecilerin gününü kutladığını ifade etti.

Gazetecilik mesleğini onore eden güzel bir konuşmanın sonunda ise Başkan Yemenici gecenin esprisini patlatarak, ‘’Bu yemeği haberci arkadaşlara vermeyi uygun gördük fakat basına kapalı düşünmüştük’’ sözleri salonu kahkahaya boğdu.

Başkan Cüneyt Yemenici’nin konuşmasını tamamlamasının ardından, Akçakoca’nın farklı basın meslek kuruluşları yöneticileri de birer konuşma yaptı.

Basın kuruluşları temsilcileri, konuşmalarında Akçakoca belediyesinin nazik yemek daveti karşısında Başkan Yemenici şahsında tüm belediye idaresine teşekkürlerini ileterek, günün anlam ve önemine vurgu yapan birer konuşma yaptılar.

Yemek ve ardından yapılan konuşmalar sonrasında ise, Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici ve Başkan Yardımcılarının medya mensuplarıyla yaptığı keyifli sohbet iki saate yakın sürdü. 

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.