Back To Top

Ak Parti İl Başkanı Keskin'den Çalışan Gazeteciler'e Ziyaret

Ak Parti İl Başkanı Keskin'den Çalışan Gazeteciler'e Ziyaret

 - 1 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -11.1.2017
Ak Parti İl Başkanı Keskin'den Çalışan Gazeteciler'e Ziyaret
- A +

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle Akçakoca Çalışan Gazeteciler Derneği'ne (AÇGD) bir ziyaret gerçekleştirdi.

Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici ve partisinin il ve ilçe düzeyindeki çok sayıda yöneticisiyle birlikte AÇGD ve Düzce Gzeteciler Cemiyeti'nin (DGC) Akçakoca temsilciliğini ziyaret eden İl Başkanı Keskin, burada AÇGD Başkanı Ziya Denizgez ve dernek yöneticileriyle uzun bir sohbet gerçekleştirdi.

Akçakoca'nın çalışan gazetecilerinin hem sorunlarını dinleyen hem de 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlayan Keskin, gazetecilere, yeni anayasa, başkanlık ve olası referanduma yönelik il ve ilçe düzeyinde yürütecekleri çalışmalarla ilgili bilgiler verdi.

Gün içinde Akçakoca’nın farklı kurumlarına yaptığı bir dizi ziyaretle ilgili de bilgi aktaran Keskin, Ak parti olarak, özellikle köylerde yürütülecek çalışmaların plan ve koordinasyonu üzerine de kararlar aldıklarını sözlerine ekledi.

Ak Parti İl Başkanı Hikmet Keskin, basın mensuplarının Düzce'nin büyükşehir olması konusunda çalışmaların hangi aşamada olduğuna yönelik sorusuna ise, o yönde kararlı olduklarını ve çalışmaların devam ettiğini fakat, Düzce'nin 2019'dan önce büyükşehir olamayacağını söyledi.

Yorumlar

Yorumlar
Türkiye Cumhuriyetini seven ülkemizin menfaatini koruyup kollayan kendini satmayan gazetecilere selam olsun ammaaaa Hdp ye oy verip dhkpc yanlıları varsada memleketimizde kazandigi ekmek haram olsun.