Back To Top

Akçakoca'da yarın okular tatil mi?

Akçakoca'da yarın okular tatil mi?

 - 1 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -9.1.2017
Akçakoca'da yarın okular tatil mi?
- A +

Akçakoca’da yarın okulların tatil olması için binlerce öğrenci sosyal medyadan yetkilileri mesaj yağmuruna tuttu....

Akçakoca’da  yoğun kar yağışı ve buzlanmanın  ardından okullar bugün tatil edildi. Akçakocalı öğrenci ve öğrenci velileri, Akşam saatlerinde başlayan aşırı buzlanma nedeniyle sosyal medya üzerinden Akçakoca Kaymakamı  Yasin Öztürk ve mileğitim yetkililerine seslenerek,  okulların Salı günü tatil edilip edilmeyeceğini merakla beklediklerini içeren mesajlar paylaşıyor.

Yurdumuz bir çok bölgesinde kar yağışının etkisinin arttırmasının ardından kar tatili haberler art arda geldi. Bir çok ilde okullarından tatil edilmesi ile birlikte Akçakocalı öğrenciler de bugün okula gitmedi.

Ancak akşam saatlerinden itibaren şehrin yüksek kesimlerinde başlayan buzlanma nediyle aileler okulların bir gün daha tatil edilmesini isteyen paylaşımlar yapmaya başladı.. Akçakoca kaymakamı Yasin Öztürk’e seslenen öğrenci ve veliler, okulların bir gün daha tatil edilmesini istedi.

Ancak şu ana kadar yetkililerde okulların tatil edilip edilmediğine dair bir açıklama yapılmadı.

Kendisi hem öğrenci velisi ve aynı zamanda öğrenci servis taşımacılığı yapan AK Parti Akçakoca Belediye Meclis Üyesi Hasan Ali Yanmaz, sosyal medya hesabından yayınladığı mesajında, aşırı buzlanma olduğunu ve okulların tatil olmasının gerektiğini söyledi..

Yorumlar

Yorumlar
. 10.1.2017 - 08:43:44
hasan abi melih gökçek gibi fenomen oldu facede :D