Back To Top

Donmak üzere bulunan köpek son anda kurtarıldı

Donmak üzere bulunan köpek son anda kurtarıldı

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -9.1.2017
Donmak üzere bulunan köpek son anda kurtarıldı
- A +

Akçakoca Belediyesi ekipleri, son yılların en yoğun kar yağışının yaşandığı şu günlerde her türlü hizmeti vermeye aralıksız olarak devam ediyor.

Başkan Cüneyt Yemenici'nin bizzat ekiplerini başında durarak çalışmaları koordine ettiği görülürken, mücadele sadece kar küreme ve buzlama çalışmalarıyla sınırlı kalmıyor.

Belediyenin ihbar hattına gelen elektirk kesintileri, yol kapanmalar ve yağışlardan kaynaklı çeşitli alt yapı problemlerine anında müdahale eden ekipler, sokaklarda yaşayan ve donma tehlikesi yaşayan hayvanlar için de çalışmalar yürütüyor.

Edinilen bilgiye göre, Akçakoca Belediyesi Whatsapp hattına  gelen ihbar üzerine, donmak üzere olan bir sokak köpeğini Belediye veteriner hizmetleri birimi anında müdahale ederek ölmekten kurtardılar ve Köpek barınağına götürerek tedavisine devam ettiler..

Sokak hayvanları için ilçenin belli başlı noktalarına kuru mamalar ve çeşitli yiyecekler de bırakan belediye ekipleri, insanlar için verdikleri hizmetler kadar, soğuktan etkilenen sokak hayvanları için de veriyorlar.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.