Back To Top

Akçakoca Belediyesi Tam Kadro Sahada...

Akçakoca Belediyesi Tam Kadro Sahada...

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -7.1.2017
Akçakoca Belediyesi Tam Kadro Sahada...
- A +

Akşam saatlerinde bastıran yoğun kar yağışı ile birlikte Akçakoca Belediyesi de karla mücadele programını uygulamaya geçirdi.

Buna göre daha önceden hazırlıklarını tamamlayan Akçakoca Belediyesi karla mücadele ekipleri, sahada çalışmaya başladı. İlk aşamada  ekipler şehir merkezinde ana arterlerin ulaşıma açık tutulması için greyderlerle birlikte kar küremeye başladı.

Akçakoca Belediyesi karla mücadele ekipleri, kar yağışının başlamasıyla birlikte  olumsuz koşulların oluşmaması için önlem almaya başladı.  Bunun için  öncelikli olarak şehir merkezi, çevre yolları ve ana arterleri birbirine bağlayan yollarda ulaşıma açık tutulması için çalışmalar yapılıyor.

Tam Kadro sahadayız

Çalışmaları yakından izleyen Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, “ olumsuz kış şartlarının hizmetleri aksamasına engel olmak için ekiplerimizle birlikte tam kadro sahadayız kar küreme ekiplerimiz yol açma çalışmalarını devam ettiriyor. Bunun için de ekiplerimiz 24 saat hizmet esasına göre hazır bekliyor´ dedi.

TUZLAMA ÇALIŞMALARI BAŞLATILDI

 Akçakoca Belediyesi karla mücadele ekipleri çetin kar yağışlarından dolayı yolların kapanmaması için  kar temizleme ve tuzlama işlemlerini yaparak yaşanabilecek olan olası problemleri ortadan kaldırmak adına çalışmalarına devam ediyorlar. 

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.