Back To Top
Akçakoca’ya ulaşmak için: Suyu Takip Edin!

Akçakoca’ya ulaşmak için: Suyu Takip Edin!

 - 3 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -6.1.2017
Akçakoca’ya ulaşmak için: Suyu Takip Edin!
- A +

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA) tarafından Düzce, Akçakoca ve diğer ilçelerinyerelde ve dünya genelinde tarihi ve turistik yerlerinin tanıtılması amacıyla “Suyu Takip Edin” temalı bir tanıtım filmi hazırlandı.

 

 Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA) Akçakoca, Yığılca, Cumayeri, Gölyaka, Kaynaşlı ve Düzce’nin turizmde kalkınması için yeni bir çalışmaya imza attı.

Daha önce Düzce’de hayatı geçirilmesi amacıyla uygulanan 5 projeye 3 milyon lira ödenek veren MARKA tarafından Düzce’nin hem yerelde ve hem dünya genelinde tarihi ve turistik yerlerinin tanıtılması ve ilgi çekiciliğinin artırılması amacı ile “Suyu Takip Edin” temalı bir tanıtım filmi hazırlandı.

Düzce’nin tanıtım turistik yerlerinden görüntülerin yer aldığı film Türkçe, İngilizce ve Arapça olmak üzere üç farklı dilde çekildi.

Farklı mevsimlerde görüntüler alınarak hazırlanan Düzce İl Tanıtım Filmi ve Turizm Kısa Filmi “Suyu Takip Edin” teması doğrultusunda oluşturuldu.

Suyu Takip Edin temasının ilk uygulandığı çalışma olan tanıtım filminin ham görüntüleri arşivlenerek Düzce’deki tüm kamu kurumları, yerel yönetimler ve kuruluşların kullanımına açık olarak tutulacak.

Filmler www.marka.org.tr internet sitesi, MARKA Youtube ve Facebook kanallarında yayınlanmaya başlanmasıyla birlikte yerel, ulusal ve uluslararası platformlarda da tanıtımda kullanılması ile ilgili eylemler yürürlüğe girecek.

Yorumlar

Yorumlar
yazık 25.1.2017 - 09:48:21
sen bu filmde bal'dan bahsedildiğine sevinmiyorsunda bal'ın cinsine mi takılıyorsun? merak etme hıyar olmayan anlar bal olan yerde bal çeşitleri de vardır diye! düzceliyim diye geçinip düzceyi tanımayan ilgilenmeyenler bilir zaten o kadar güzelliği olan düzce anca sığdırılmış bu videoya.. boş ve kör eleştirilerden ne sen kazanıyorsun ne de düzce yıllardır da böyle maalesef
Eski arici 7.1.2017 - 10:18:11
Bu filmi yapan hiyarin duzce ile yakından uzaktan alakası yokmuş. Ariciliga değinip kestane balını anlatmadan geçmesi saçma olmuş. Duzce de üretilen balın çoğu kestane balidır. Arıcılar birliği başkanına slm olsun. Anca gezmeye gitsin o
Harika bir tanıtım filmi olmuş. Tek eleştirim tulumun olmaması...