Back To Top

Pandul İnşaat Akçakoca’ya Bir Sağlık Kuruluşu Kazandırıyor

Pandul İnşaat Akçakoca’ya Bir Sağlık Kuruluşu Kazandırıyor

 - 5 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -4.1.2017
Pandul İnşaat Akçakoca’ya Bir Sağlık Kuruluşu Kazandırıyor
- A +

Akçakoca’da inşaat sektörü denince akla gelen ilk isimlerden olan Pandul İnşaat firmasının sahibi Abdülkadir Pandul, ilçeye bir sağlık kuruluşu kazandırıyor.

Akçakoca’nın en çok konut satışını gerçekleştiren Pandul İnşaat, Osmaniye mahallesinde bitme aşamasına getirdiği 176 dairelik toplu konut alanına bir sağlık kuruluşu yaptırma kararı aldı.

Sattığı daire ve dükkân sahiplerine anket yaptıran duyarlı işadamı Pandul, cami, okul ve sağlık kuruluşu seçenekleri arasında en çok talep edilenin bir sağlık ocağı olduğunu görünce, toplu konut alanındaki büyük bir arsa üzerine sağlık ocağı yapmak için kolları sıvadı.

Konut satışlarında faizsiz, kredisiz, kefilsiz satışlar ve elden senetlerle uzun vadeli ödeme kolaylıkları sunan, bu yanıyla Akçakoca’da ihtiyaç sahibi yüzlerce evsizi sıcak bir yuva sahibi yapan Abdülkadir Pandul, sağlık ocağı için gerekli olan yasal izinlere yönelik çalışmalara başladı.

Yönetmelik ve mevzuatın izin vermesi durumunda ilçeye üçüncü bir sağlık ocağını kazandıracak olan Pandul, arsası kendisinin olan binayı da yine kendi imkânlarıyla tamamlayıp ilçe halkının hizmetine sunacak.

Bugüne değin destek verdiği birçok sosyal proje ile Akçakoca halkının gönlünde taht kurmayı başarmış olan Abdülkadir Pandul, bu denli önemli bir projeyi Akçakoca’ya kazandırarak, başkalarının da benzer duyarlılıklarla hareket etmelerine öncülük edecek.

Yorumlar

Yorumlar
Cemil keskin 6.1.2017 - 20:05:12
Kadir bey sizi tebrik ederim böyle halka karşı ince düşüncenizden dolaya Allah yolunu açık etsin
Kazım Secerli 6.1.2017 - 09:11:03
Yakın geleceğimizin ulusal ve uluslararası turizm kenti AKÇAKOCA,Flamingo sahiline yapılacak YAT LİMANI ve Özkök Kültürevi dil kurslarıyla,yaklaşan sezona hazırlanmaktadır.Kadir Pandul Bey'in deniz kenarı ve kumsala uygarlık taşıyacağı günleri iple çekiyoruz.Temizlk ve köpek kontrolü,modern yapılanma kadar önemlidir.Ankara,yoğun nüfusuyla Akçakoca'ya taşınmaktadır.SLM:)
Akçakocalı 5.1.2017 - 11:47:29
Cok güzel düsünülmüs , pandul zaten ince fikirli yardım sever bi abimizdir.
´SEDAT KALFA 4.1.2017 - 20:26:43
helal olsun kadir abime ,bide AKÇAKOCASPOR a el atsa süper olacak
Yakışır Kadir Pandul'a, her şey yakışır.