Back To Top

Kaymakam Öztürk Sağlık Ocağının Arsa Bağışçılarına Plaket Verdi

Kaymakam Öztürk Sağlık Ocağının Arsa Bağışçılarına Plaket Verdi

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -3.1.2017
Kaymakam Öztürk Sağlık Ocağının Arsa Bağışçılarına Plaket Verdi
- A +

Akçakoca Kaymakamı Yasin Öztürk, Akçakoca 1 No’lu Sağlık Ocağı’nın üzerine yapıldığı arsayı bağışlayan Sarıkaya ailesine teşekkür belgesi verdi.

 

Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, Saat 14.00’te sağlık ocağının girişinde gerçekleşen plaket verme töreninde kaymakam beye eşlik etti.

Teşekkür plaketini Sarıkaya ailesi adına Aydın Sarıkaya’ya veren Akçakoca Kaymakamı Yasin Öztürk, tören sırasında yardımsever aileye teşekkür içeren bir konuşma da yaptı.

Kaymakam Yasin Öztürk, Sarıkaya ailesinin 1971 yılında bağışladığı arsanın üzerine sağlık ocağı yapıldığını, 1996 yılında ise aynı aile tarafından 112 Hızır Acil Merkezi’nin yapımı için 120 m² daha yer bağışlandığını söyleyerek, bağışçı aileye minnet duygularıyla teşekkür ettiklerini belirtti.

Plaket verme töreni sonrasında ise, Kaymakam Yasin Öztürk, Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, hayırsever Aydın Sarıkaya ve yakınları ile sağlık bürokrasisinden bazı isimler, hep birlikte hatıra fotoğrafları çektirdi.

Toplu fotoğraf çekimlerinin ardından, sağlık ocağının yiyecek ve içecek ikramları yaptığı masalara geçildi ve bir süre de burada sohbetler edildi.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.