Back To Top
Kaymakam Yasin Öztürk Çalışan Gazeteciler Derneği'ni Ziyaret Etti

Kaymakam Yasin Öztürk Çalışan Gazeteciler Derneği'ni Ziyaret Etti

 - 1 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -31.12.2016
Kaymakam Yasin Öztürk Çalışan Gazeteciler Derneği'ni Ziyaret Etti
- A +

Akçakoca Kaymakamı Yasin Öztürk, Akçakoca Çalışan Gazeteciler Derneği'ne (AÇGD) iade-i ziyaret gerçekleştirdi. 

19 Aralık'ta Akçakoca Kaymakamı olarak göreve başlayan Yasin Öztürk'ün AÇGD'ye gerçekleştirdiği ziyarette, AÇGD Başkanı Ziya Denizgez ve Düzce Gazeteciler Cemiyeti Akçakoca Temsilcisi Hüseyin Denizgez kendilerini bina girişinde karşıladı.

AÇGD üyeleriyle bir saate yakın sohbet eden Kaymakam Öztürk, gazetecilik mesleğinin kamuoyunu bilgilendirme noktasında çok sorumlu bir meslek olduğunu ifade ederek, tüm basın çalışanlarına başarı ve kolaylık dileklerini iletti. 

Kaymakam beyin derneklerine yaptıkları ziyaretten son derece memnuniyet duyduklarını belirten AÇGD Başkanı Ziya Denizgez ise, Kaymakam Öztürk'e yaptıkları nazik jestten ötürü teşekkür etti.

 

 

Yorumlar

Yorumlar
Ergun Aşçı 31.12.2016 - 21:46:01
Gazeteciliğe saygı ve insaniyet adına takdir edilecek bir davranış. Ancak bu ziyareti hayıra yorumlamak çok zor. Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici’nin bir kere bile ziyaret etmekten imtina ettiği bir yerdi AÇGD. Bildiğim kadarı ile (Haziran ayına kadar) AKP İlçe Başkanı Dergâh Akça’da hiç ziyarette bulunmamıştı AÇGD’ye. Sebebini açıklamak sadece malumun ilanı olur. Yeni kaymakamımız bu ziyaret ile oluşturulmaya çalışılan hatta oluşturulmuş sayılabilecek bir teamülü yıkmış oluyor. Teamül yıkmanın hoş karşılanmayacağını düşündüğüm için hayırlara vesile olmayacağı düşünüyorum. Bu ziyaret affedilmez bir hata(!) olarak değerlendirilecektir, malum çevrelerde.