Back To Top

Eğlence ve Dinlence Sektörünün Çok Yıldızlı Tesisine İlgi Büyük

Eğlence ve Dinlence Sektörünün Çok Yıldızlı Tesisine İlgi Büyük

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -29.12.2016
Eğlence ve Dinlence Sektörünün Çok Yıldızlı Tesisine İlgi Büyük
- A +

Akçakoca’nın eğlence ve dinlence konseptine sahip yeni mekânı olan Terass Akçakoca’ya sadece ilçe halkının değil, çevre il ve ilçelerden konukların da yoğun bir ilgisi var.

Turistik işletme kategorisinde Sky Tower Oteli’nin ardından Akçakoca’ya yapılmış en büyük yatırım olan Terass Bar ve eklentisi işletmeler için bugüne değin 6 milyon liraya yakın bir yatırım yapıldı.

İçerisinde butik otel, restoran, cafeterya, disko-bar ve Kahve Diyarı gibi ünlü bir markanın franchising’i (sözleşmeye dayalı marka bayiliği) bulunan bütünlüklü bir eğlence mekânı olan Terass Akçakoca’da 50 civarında personel çalışırken, bunların ağırlıklı bölümünü de Akçakocalılar oluşturuyor.

Terass Akçakoca işletmelerinin sahibi İskender Yağız, inşaat, denizcilik ve turizm alanında yürüttüğü projelerle birçok başarıya imza atmış başarılı bir iş adamı.

Samsun merkezli Yağız Grup’un CEO’su olan İskender Yağız, genç yaşına rağmen girişimci ruhla hareket eden ve tüm başarılarının altında ‘’güven’’ olgusunun yattığını ifade eden bir gözüpek ticaret adamı.

Akçakoca’ya yaptığı turizm tesisinin yanı sıra, inşaat ve başka alanlarda da yatırımlar yapmayı düşünen İskender Yağız, Akçakoca ve bölge halkının Terass Akçakoca’ya duyduğu ilgiden ise son derece memnun.

İlçenin medya mensuplarıyla bir kahvaltıda buluşan ve burada yeni projeleriyle ilgili bilgiler de paylaşan İskender Yağız, fazlaca tanımadıkları bir yerde yatırım yapmalarına rağmen, Akçakoca belediye başkanı Cüneyt Yemenici’nin ve belediye idaresinin desteklerini hep yanlarında hissettiklerini de sözlerine ekledi.

Uygun fiyat ve geniş konfor alternatiflerine sahip farklı mekânlarıyla ve kişiye özel hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyetini en üst seviyelerde tutma gayreti içinde olduklarını ifade eden İskender Yağız, yılbaşı gecesi için de en uygun fiyatlara sahip bir program hazırladıklarını, ön rezervasyonlarla şimdiden büyük bir doluluk oranına ulaştıklarını söyledi.

Akçakoca esnafını ve halkını her geçen gün daha yakından tanıdığını ve ilçe halkının konukseverliğinden çok etkilendiğini de belirten Yağız, sadece işyerlerinin değil, kendi ofis kapısının da ilçe halkına sonuna kadar açık olduğuna özellikle vurgu yaptı.

  

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.