Back To Top
Ücretsiz Hamsi Festivaline Ne Katılan Vardı Ne de Öğretim Üyeleri

Ücretsiz Hamsi Festivaline Ne Katılan Vardı Ne de Öğretim Üyeleri

 - 4 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -28.12.2016
Ücretsiz Hamsi Festivaline Ne Katılan Vardı Ne de Öğretim Üyeleri
- A +

Düzce Üniversitesi Akçakoca yerleşkesinde düzenlenen ‘Ücretsiz Hamsi Festivaline’ katılım yok denecek kadar azdı. Öğrencilerin bedava hamsiye ilgi göstermedikleri görülürken, etkinlikten sorumlu öğretim üyeleri de sırra kadem basmıştı.

Düzce Üniversitesi İyi Gıda Topluluğu tarafından düzenlenen hamsi şenliğine ilgi yoktu. Topluluktan sorumlu olan öğretim üyesi de etkinlik saatlerinde öğrencilerin başında görülmedi.

 Ücretsiz hamsi festivalinin başarısız olması ve öğrencilerin ilgisiz kalması nedeniyle sorumlu öğretim üyesinin odasına kapandığı iddia edildi.

Festivalde yer alan öğrencilerin diğer öğrencilere balık yemeleri için adeta yalvardıkları görüldü. Festival nedeniyle okulda öğle yemeği az çıkmasına rağmen, teklif sunulan öğrenciler balık sevmediklerini söylediler.

Ücretsiz hamsi festivaline katılımın düşüklüğü, balıkların elde kalması ve sorumlu hocaların ortalarda görünmemesi nedeniyle, festival havasında geçmesi beklenen bedava hamsi ziyafeti tam bir fiyaskoya dönüştü.

Yorumlar

Yorumlar
Festival olmuş haberimiz yok. Tevekkeli değil okulda bir koku vardı.
Bu olay hangi okulda oldu? iyi gıda topluluğu da neyin nesi? öğreciyim hamsi festivalini şimdi duydum, oysa bu sabah okuldaydım.
sönük geçti, arkadaşlar ellerinden geleni yaptı, hocalarımız için aynı şeyi söylemek güç.
lazoğli 28.12.2016 - 20:10:05
bunlar ne anlar hamsi baluğunun lezzetinden yaaaa ,bize gönderseydunuz daaaaaa .