Back To Top
Çalışan Gazeteciler’den Kaymakam Öztürk’e Ziyaret

Çalışan Gazeteciler’den Kaymakam Öztürk’e Ziyaret

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -27.12.2016
Çalışan Gazeteciler’den Kaymakam Öztürk’e Ziyaret
- A +

Akçakoca’nın basın mensupları, son kararname ile Akçakoca’ya Kaymakam olarak atanan Havran eski Kaymakamı Yasin Öztürk’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Kaymakam Yasin Öztürk’ü makamında ziyaret eden haberciler adına, Akçakoca Çalışan Gazeteciler Derneği (AÇGD) Başkanı Ziya Denizgez Kaymakam beye derneğin logosu ve isminin yazılı olduğu bir duvar saati takdim etti.

AÇGD Başkanı Ziya Denizgez ile Düzce Gazeteciler Cemiyeti (DGC) Akçakoca Temsilci Başkanı Hüseyin Denizgez’in dernek yönetim kurulu üyeleriyle birlikte yaptığı ziyaret bir saate yakın sürerken, Kaymakam Yasin Öztürk ile basın mensupları yaptıkları sohbetin ardından toplu hatıra fotoğrafı çektirdi.

Ziyaret esnasında 18 yıllık Mülkî idare yöneticiliği tecrübesine sahip olduğunu belirten Kaymakam Öztürk, haber paylaşımları ve kamuoyunun haberdar edilmesi noktalarında basının çok büyük bir sorumluluk yüklenmiş olduğunu ifade etti.

Kamuya hizmet anlayışı açısından habercilik mesleğini Kaymakamlık hizmeti kadar önemli bulduğunu da sözlerine ekleyen Kaymakam Yasin Öztürk, demeç verme konularında kendilerinden ziyade valilerin inisiyatif sahibi olduğunu söyledi.

Basını haberdar etme ve tüm gelişmeleri kamuoyuyla paylaşma noktalarında bugüne kadar Kaymakam olarak görev yaptığı tüm yerlerde olduğu gibi, bundan sonra da elinden gelen desteği vereceğini ifade eden Akçakoca Kaymakamı Yasin Öztürk, basın mensuplarına yaptıkları işlerde kolaylık ve başarı dilediğini söyledi.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.