Back To Top

Kaymakam Yasin Öztürk İlk Mekân Açılışını Yaptı

Kaymakam Yasin Öztürk İlk Mekân Açılışını Yaptı

 - 4 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -24.12.2016
Kaymakam Yasin Öztürk İlk Mekân Açılışını Yaptı
- A +

Akçakoca’nın marka değerini yükseltecek işletmelere bir yenisi daha eklendi. Ayazlı mahallesi Kayabaşı bölgesinde açılan turizm tesisi Livadi’nin cafe- bar bölümü resmen açıldı. Livadi’nin açılış kurdelesini kesen yeni Kaymakamımız Yasin Öztürk ise, ilçedeki ilk açılış etkinliğine katılmış oldu.

 

Cafe- bar, açık hava çay bahçesi ve otel konseptine sahip olan Livadi turistik tesislerinin cafe- bar bölümünün açılışı saat 12.00’de gerçekleşti.

Açılışa İlçe Kaymakamı Yasin Öztürk, Belediye Başkan Yardımcıları Suat Madenci ve Ali Direk, Akçakoca TSO Başkanı Mehmet Nazım Pazvant, Akçakoca Çalışan Gazeteciler Derneği Başkanı Ziya Denizgez, bazı belediye meclis üyeleri, ilçede faaliyet gösteren bazı sivil toplum kuruluşu ve oda temsilcileriyle çok sayıda vatandaş katıldı.

Livadi cafe- bar’ın sahibi olan diş hekimi Murat Barlas, kendisi gibi diş hekimi olan eşi Aysun Barlas ile birlikte davetli konukları kapıda karşılayarak masalara buyur etti.

Akçakoca Kaymakamı Yasin Öztürk, Livadi’nin açılışında kısa bir hayırlı olsun konuşması yaptı. Bu hafta başında Akçakoca’da göreve başladığını belirten Kaymakam Öztürk, ‘’Geldiğim yer olan Havran’dan Akçakoca’ya selamlar getirdim. İlk açılışını yaptığımız bu mekâna Murat beyin nazik daveti üzerine geldim. İnşallah ayağımız uğurlu gelir. Hepinize sevgi ve saygılarımı sunarım’’ dedi.

Kaymakam Öztürk’ün konuşmasının ardından birlikte açılış kurdelesi kesildi. Kurdele kesiminin ardından davetliler masalara yerleşirken, konuklara çeşitli yiyecek ve içecek servisleri yapıldı.

Tüm davetliler, Oda müziği orkestrasının canlı performansı eşliğinde, orta şömineden tüm işletmeye yayılan sıcak bir atmosferde sohbetlerle dolu birkaç güzel saat geçirirken, bazı konuklar, mekânın farklı noktalarına kurulan ‘Livadi Hatırası’ yazılı görselin önünde hatıra fotoğrafları çektirdiler.

Yorumlar

Yorumlar
durdu altiay 11.3.2017 - 23:36:12
Yasin oztkurun semih kons usmasln cok arci para gaztaceri okul yazl pazatesir gunu Ever kirana suln beni sekier .hastaneryi 450
AKÇAKOCA 30.12.2016 - 09:27:22
harika dekorasyonuyla nişantaşına koyulsa hiç de sırıtmayacak bir mekan.Farklı konsepti , gösterişli sunumlar ve büyük yatırımlar.Bu tip yatırımların Akçakoca ya kazandırılması çok güzel.Ancak ne yazık ki bu tip yatırımlar ilçemizde ekonomik açıdan hak etiği karşılığı alamıyor.Allah utandırmasın..
REİS SEVDALISI 24.12.2016 - 20:51:00
Maaşallah bar açılışı da yaptınız. Şimdi sırada ne var Ak kadrolar? REİS e acıyom ben. O kalksın milli içkimiz diyerek ayran içsin, süt tesisi açsın, siz BAR açın. Hem de kaç türlü dalaverayla anıtlar kurulunun SİT alanı kabule ettiği mekana. Yatacak yeriniz yok. Seçimi zaten kaybettiniz.
akçakocalı 24.12.2016 - 17:06:30
ne müzik yaaa çalsana kardeşim rametli kazım koyuncunun .resul dindarı da milletin kulaklarının pası silin sun daaaanedr o ya gıy gıy da gıygıy