Back To Top

Kedi Evleri İçin Teşekkür Ziyareti

Kedi Evleri İçin Teşekkür Ziyareti

 - 1 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -22.12.2016
Kedi Evleri İçin Teşekkür Ziyareti
- A +

Dohaycan Derneği ve hayvan severler kedi evleri için Belediyeye nezaket ziyaretinde bulundular

Akçakoca Hayvan Hakları Savunucuları ve Dohaycan Derneği Yönetim Kurulu, Akçakoca’da kış aylarında kedilerin sığınması için belirli bölgelere koyulan kedi evleri için Akçakoca Belediyesine nezaket ziyaretinde bulundular.

 

 

Belediye Başkan Yardımcısı Suat Madenci ile görüşen Hayvanseverler  yapılan kedi evleri için teşekkür ettiler.  Kedi evlerinin kedilerin yoğun olarak bulunduğu bölgeye doğru kaydırılmasını, özellikle Çuhallı’da cadde kenarına yerleştirilen evin daha güvenli olması için içeri doğru taşınmasını istediler.

 

 

Huzur evinde yaptıkları boyama çalışmalarından Ceneviz Kalesi çalışmasını Başkan Yardımcısı’na armağan eden Dohaycan Yönetimi Ceneviz Kalesinin restorasyonuna başlanmasından duydukları memnuniyetlerini  ifade ettiler.

 

 

Sayın Madenci’ye Barınağın kış şartlarına hazırlanması için yapılması gereken eksikleri de anlatan hayvanseverler  palet, çuval, branda ihtiyaçlarının bir an önce karşılanması gerektiğini hatırlattılar.

Gönüllülerin “ Belediye Veterinerinin izinli olduğu ve yetişemediği zamanlarda ek veterinerlik hizmeti alımı” talebine Sayın Suat Madenci “bu konuda tek başına karar veremeyeceğini” söyledi.

 

 

"Barınaktaki eksiklerin giderilmesi için; palet, çuval gibi ihtiyaçların karşılanması için gereğini yapacaklarını " söyleyen Sayın Madenci'ye teşekkür ederek ayrılan hayvanseverler " Belediye ile birlikte sokak hayvanları için çalışmaktan memnun olacaklarını, belediyeye yardım etmeye hazır olduklarını, sokak hayvanlarından korkan insanlara ulaşmak ve gereken eğitim ve sunumları yapmak üzere çalışmalar yapmak istediklerini" dile getirdiler.

 

Yorumlar

Yorumlar
Ufuk Göktaş, mezbahadan çıkamıyor, ikinci veteriner şart. Bu iş bu kadar zor olmasa gerek.