Back To Top
Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici Ödüle Layık Görüldü

Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici Ödüle Layık Görüldü

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -22.12.2016
Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici Ödüle Layık Görüldü
- A +

Skyreporter Dergisi’nin her yıl düzenlediği ve 8’ncisi gerçekleşen geleneksel Business Challenge 2016 ödülleri belirlenirken, bu yıl ilk kez, Ülke kalkınmasında önemli rolü ve misyonu olduğu kabul edilen belediyeler mercek altına alındı.

Söz konusu ödüllerin değerlendirilmesinde, vizyon, kentsel tasarım, turizm, sosyal sorumluluk, bütçe, uluslararası ilişkiler, çevre ve altyapı çalışmaları dikkate alınarak okuyucuların bilgisine sunuldu. Nihai sonuçlar Skyreporter yayın yönetimi tarafından belirlendi.

Yapılan değerlendirmeler sonucunda , Tarihi ticaret merkezi restorasyon çalışmaları, Kadınlar Plajı rekreasyon projesi, Değirmenağzı 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Parkı rekreasyon projesi, çok amaçlı turizm tesisi  Terass Akçakoca,  kentsel dönüşüm çalışmaları, merkez cami etrafı peyzaj düzenleme çalışmaları, Mavi bayraklı plaj çalışmaları, yukarı mahalle yöresel pazarı, Ankara’da gerçekleşen Düzce Tanıtım günlerindeki Akçakoca stant performansı, Ankara billboard tanıtım çalışmaları gibi daha birçok turizmi kapsayan projelerden  ve tanıtım atağından dolayı  “Turizmi Canlandırma ve Tanıtım Çalışmaları” kategorisindAkçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici ödüle layık görüldü. 

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.