Back To Top
Akçakoca TSO Yönetimi TOBB Marmara - Trakya Bölge Toplantısında

Akçakoca TSO Yönetimi TOBB Marmara - Trakya Bölge Toplantısında

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -22.12.2016
Akçakoca TSO Yönetimi TOBB Marmara - Trakya Bölge Toplantısında
- A +

Akçakoca Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) yönetimi, TOBB Marmara- Trakya toplantısına katıldı. ATSO Başkanı Mehmet Nazım Pazvant, TOBB Genel Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ile Akçakoca'ya yapılacak olan yatırımlarla ilgili durum değerlendirmesi yaptı.   

Marmara Trakya Bölgesi’ndeki Odalar ve Borsalar Ankara’da TOBB İkiz Kuleler’de düzenlenen istişare toplantısında buluştu. TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde düzenlenen toplantıya Marmara Trakya Bölgesi’ndeki Odaların ve Borsaların Yönetim Kurulu Başkanları, Meclis Başkanları ve Genel Sekreterleri katıldı.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği(TOBB)’nin odaların ve borsaların üyeleri için önemli hizmetler gerçekleştirdiğine değinen, TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, bunların tüm üyelere detaylı olarak anlatılmasını ve ‘odalar, borsalar ne iş yapar?’ sorusuna doyurucu yanıtlar verilmesini istedi. Konuşmasında birlik ve beraberlik vurgusu yapan Hisarcıklıoğlu zor günlerden geçildiğine işaret ederek, “Gün birlikte hareket etme günüdür” dedi.

Toplantıda, başvuruları başlayan Nefes Kredisi hakkında bilgilendirmede bulunulurken, Ekonomik Koordinasyon Kurulu’nun tedbir paketindeki konular istişare edildi. Ayrıca TOBB Dijital Dönüşüm Projesi, Şirket Kuruluşlarında Tek Durak Ofis Projesi, Mesleki Eğitim Faaliyetleri ile Mesleki Yeterlilik Belgelendirme Merkezi(MEYBEM)’ne ilişkin sunumlar yapıldı.

Toplantıya ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet N. Pazvant, Meclis Başkanı Hüsnü Koç ve Genel Sekreter Kemal Başar katıldı. Ticaret ve sanayinin Akçakoca temsilcileri, TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu ile ilçemizdeki Yatırımlar ve ekonomik konularla ilgili istişarede bulundu.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.