Back To Top
Akçakocaspor 1 puana razı oldu

Akçakocaspor 1 puana razı oldu

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -19.12.2016
Akçakocaspor 1 puana razı oldu
- A +

 

Akçakoca spor ile Keçiören Bld. Bağlum spor arasındaki karşılaşmada,1-1 berabere kaldı.

 

 

Akçakoca spor ile Bağlum spor aeasındaki karşılaşma öncesi,her iki takımın Antrenörleri, çeşitli açıklamalarda bulundular.

 

 

Akçakoca spor Antrenörü Selahhatin Bal,şansızlıklar peşlerini bırakmadığını dile getirerek, yine bu hafta eksiklerle maça çıkacaklarını belirtti.

 

 

Bal,yıllardır sporun içinde olduğunu ve bu kadar şansız goller yediklerini belirterek’’Bir türlü şans yüzümüze gülmedi, hakem hataları sadece bize yazıldı.Bu hafta inşallah bu şansızlığı yeneriz dedi.

 

 

Akçakoca sporlu sakat oyunucu, Kaan ise, bu hafta oynayamamanın üzüntüsü içinde olduğunu belirterek’’Ben Akçakoca spor da kalmak için çalışıyorum ancak devre arasında yönetim ve ailemle görüşüp karar vereceğim’’diye konuştu.

 

 

Bağlum spor Antrenörü ise, her iki takımada başarılar dilediğini belirterek hedeflerinin ligin ilk sıralarında yer almak olduğunu belirtti.

Akçakoca spor genel kaptanı Rıza Çakar ise, cezalı durumda olduklarını ve basit bir imza karşılığında ceza aldıklarını belirtti.

 

 

Maç öncesi sahaya çıkan takımlar ellerinde Şehitler için yazılan pankartlarla çıkarak polis ekiplerine karanfil verdiler.

 

 

Maçta ilk yarı Akçakoca sporun attığı gol ile tamamalanırken, ikinci yarıda Bağlum spor oyunu 1-1’e getirdi.Maçın sonlarında Coşkunun kaçırdığı iki gol fırsatı seyircileri çileden çıkardı.

 

 

Son dakikalarda oyunda gerginlikler yaşandı ve bir süre oyun durdu ve Hakem bir çok oyuncuyu sarı kartla cezalandırdı.

Maç 1-1 beraberlikle sona erdi.

 

 

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.