Back To Top
Eski Belediye Meclisi Üyesi Gönül İnceoğlu İşgören Beyin Ameliyatı Oldu

Eski Belediye Meclisi Üyesi Gönül İnceoğlu İşgören Beyin Ameliyatı Oldu

 - 2 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -13.12.2016
Eski Belediye Meclisi Üyesi Gönül İnceoğlu İşgören Beyin Ameliyatı Oldu
- A +

Ak partili kadın siyasetçi Gönül İnceoğlu İşgören, beyninden ameliyat oldu. 5 saat süren zorlu bir ameliyattan sonra yoğun bakımda tutulan İşgören'in doktorları, ameliyatın başarılı geçtiğini söyledi.

Akçakoca eski belediye meclisi üyesi ve Ak parti Düzce milletvekili aday adayı Gönül İnceoğlu İşgören, beyninde tespit edilen 7 santimlik bir tümörden ameliyatla kurtuldu.

Tümörün işitme ve görme duyularını doğrudan etkileyecek bir bölgede olması nedeniyle, ameliyatın zorlu ve hayati tehlike içerecek bir ameliyat olacağı bekleniyordu.

Ankara Gazi Hastanesi'nde bugün yapılan 5 saatlik operasyon sonrasında İşgören yoğun bakıma alınırken, doktorları tarafından ameliyatın oldukça başarılı geçtiği ifade edildi.

Yorumlar

Yorumlar
Baris filoglu 15.12.2016 - 06:50:02
Acil şifalar ,bugünlerde geçer halim kardeşim ,annenin bir an önce sagligina kavusmasi ümidiyle, sevgiler benden olsun.allah yar ve yardimcimiz olsun .. B.Filoglu
Yavuz şeref 13.12.2016 - 23:31:01
Gönül işgören hayatta ve siyasetteki güçlü kişiliği , zorlu engellerdeki kararlı duruşu ve pes etmeyen yapısıyla her zaman örnek olmuş güçlü bir kadın. Aynı gücü ve inatçılığı bu hastalıkta da göstereceğinden, kısa zamanda iyilelerek ailesine ve aramıza döneceğinden şüphem yok. Dualarımız gönül işgörenle.