Back To Top
Düzce Belediye Başkanının Eşi Gönül Keleş’ten Akçakocalı Evsize Yardım Eli

Düzce Belediye Başkanının Eşi Gönül Keleş’ten Akçakocalı Evsize Yardım Eli

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -9.12.2016
Düzce Belediye Başkanının Eşi Gönül Keleş’ten Akçakocalı Evsize Yardım Eli
- A +

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in eşi ve SOS Vakfı (Sosyal Hizmetler Eğitim ve Yardım Vakfı)  Onursal Başkanı Akçakocalı Nevin Gökçek, Fakıllı köyünde yaşayan ve evi yıkılma tehlikesinde olan İbrahim Poşuk’a yeni bir ev yaptırdı.

 

Nevin Gökçek’i bu önemli günde yalnız bırakmayan isimlerin başında ise Düzce Belediye Başkanı Mehmet keleş’in eşi hayırsever Gönül Keleş vardı.

Düzce’deki tüm yardım organizasyonlarında yer almaya gayret eden Gönül Keleş, aynı zamanda Belediye Sosyal Hizmetler Müdürlüğü’nün hayır işlerine de aktif bir biçimde destek olan isimlerin başında geliyor.

Gönül Keleş, ortopedik engelli olarak doğan yatalak çocuğuna da 25 yıldır insanüstü bir çabayla bakan vefa timsali bir anne aynı zamanda.

SOS Onursal Başkanı Nevin Gökçek’in Akçakoca’nın Fakıllı köyündeki evsiz İbrahim Poşuk’u ev sahibi yapmasında da maddi ve manevi olarak destek veren Gönül Keleş, evin devir teslim töreninde de bu mutluluk tablosunda yer almak için programa katıldı.

Tören sırasında bir de konuşma yapan Gönül Keleş, son günlerde Düzce’de yaşayan Afganistanlı mültecilere yönelik hayır çalışmalarını yürüttüğünü söyledi.

Afganlı bir annenin ‘’Siz bizi gördünüz Allah da sizi görsün’’ dualarını aktaran Bayan Keleş, Biz milli duygulara bağlı bir toplumuz. Zaman, herkesin bu çorbalara bir damla tuz koyma zamanıdır’’ dedi.

Diğer protokol mensupları ve Gönül Keleş’in konuşmasını tamamlamasının ardından, davetli topluluk eşliğinde kesilen kurdele ve ardından ev içerisinde çektirilen hatıra fotoğraflarıyla, Akçakoca’nın Fakıllı köyünde hayır dolu bir etkinlik daha sona erdi.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.