Back To Top
Düzce İzmir’de tanıtılacak

Düzce İzmir’de tanıtılacak

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -1.12.2016
Düzce İzmir’de tanıtılacak
- A +

Düzce’ni Kültür ve Turizm Değerleri 8-11 Aralık 2016 Tarihleri Arasında Gerçekleştirilecek Travel Turkey İzmir Fuarına Taşınıyor. Bu kapsamda İl Kültür Müdürlüğü tarafından yapılacak çalışma ile Düzce’nin doğal güzellikleri ve potansiyelleri İzmirlilere aktarılacak.

 8-11 Aralık 2016 tarihleri arasında Fuar İzmir (Gaziemir)’de bu yıl 10.’su gerçekleştirilecek olan Travel Turkey İzmir Fuar ve Kongresi’ne Düzce Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü olarak, Kültür ve Turizm Bakanlığı Tanıtma Genel Müdürlüğü’nün katkılarıyla katılım gerçekleştirilecek. 

Türkiye’nin turizm alanındaki en önemli buluşmalarından biri olan “Travel Turkey İzmir Fuar ve Kongresi” TÜRSAB Fuarcılık Hizmetleri ve İzfaş / İzmir Fuarcılık Hizmetleri Kültür ve Sanat İşleri ortaklığıyla 10.kez 8-11 Aralık 2016 tarihleri arasında Fuar İzmir / Gaziemir’de gerçekleşecek. T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı himayesinde düzenlenen fuar, 1000’in üzerinde firma ve her yıl artan yurtdışı katılımıyla büyümeye, katılımcılarına fırsatlar sunmaya ve dünya turizm sektöründe bilinirliğini artırmaya devam ediyor.

8 Aralık 2016 Perşembe günü açılışı yapılacak Travel Turkey İzmir Fuarında Düzce A salonu C-106 standında yer alacak. Düzce’nin tarihi, kültürel ve turizm potansiyellerinin tanıtılacağı fuar 11 Aralık 2016 Pazar gününe kadar devam edecek.

Türk turizm sektörünün başarılı organizasyonu Travel Turkey İzmir Fuar ve Kongresi, Türkiye’nin ve değişik ülkelerle bölgelerin turizm zenginliklerini, farklı destinasyonları yerli ve yabancı turizm yatırımcılarına, acentalara, satın alıcılara ve tatil planı yapmakta olan son tüketicilere göstermeyi hedeflemektedir. 1000’nin üzerinde firma ve her yıl artan yurtdışı katılımıyla büyümeye, katılımcılarına fırsatlar sunmaya ve dünya turizm sektöründe bilinirliğini artırmaya devam edecek.

Haber: Enes Bektaş

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.