Back To Top

Akçakocalı Briç Sporcusu Hem Derece Yaptı Hem de Kupa Verdi

Akçakocalı Briç Sporcusu Hem Derece Yaptı Hem de Kupa Verdi

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -30.10.2016
Akçakocalı Briç Sporcusu Hem Derece Yaptı Hem de Kupa Verdi
- A +

Akçakocalı briçseverleri temsilen Türkiye Briç Federasyonu yönetiminde yer alan İbrahim Bilgin, Zonguldak’ta yapılan briç turnuvasında dereceye giren briççilere, Federasyon temsilcisi olma sıfatıyla ödüllerini takdim etti.

Tecrübeli siyasetçi ve Düzce Üniversitesi öğretim üyesi İbrahim Bilgin, 24 Ekim’de Ankara’da yapılan Briç Federasyonu yönetim kurulu seçimlerinde federasyonun yönetim kurulu üyeliğine seçilmişti.

Briç Federasyonu yöneticisi olan İbrahim Bilgin, seçildikten sonra katıldığı ilk turnuvada hem derece yaptı, hem de derece yapan briç oyuncularına temsilci isim olarak kupalarını verdi.

Cumhuriyet bayramının 93.yıldönümü münasebetiyle, Zonguldak’ta yapılan Cumhuriyet Kupası İkili Briç Turnuvasına oyun ortağı olan Akçakoca TV. haber sitesinin köşe yazarı Ergun Aşçı ile katılan İbrahim Bilgin, turnuva sonunda iki başarıya birden imza attı.

Turnuvanın sonunda doğu –batı 3. lüğünü kazanan Akçakocalı ikili, Akçakoca’yı bölgede iyi bir derece ile temsil etmiş oldu.

Briç turnuvasının sonunda gerçekleşen ödül töreninde ise, turnuvanın başarılı sporcularına ödüllerini yine Akçakocalı İbrahim Bilgin takdim etti.

Briç Federasyonu yönetim kurulu üyesi olarak derece yapmış sporculara ödüllerini veren İbrahim Bilgin, bu esnada yaptığı etkileyici tebrik konuşmasıyla da, hem briç camiasının yönetim kuruluna hem de Akçakoca’nın gurur hanesine bir puan daha eklemiş oldu.

  

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.