Back To Top
Palamut Briç Turnuvasında Ekmek Arası Palamut Dağıtıldı

Palamut Briç Turnuvasında Ekmek Arası Palamut Dağıtıldı

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -23.10.2016
Palamut Briç Turnuvasında Ekmek Arası Palamut Dağıtıldı
- A +

Akçakoca 10. Palamut Briç Turnuvası’nın ikinci ve son gününde briç oyuncularına Akçakoca Belediyesi tarafından bedava ekmek arası palamut servisi yapıldı.

 

Akçakoca belediye nikâh salonunda ilk gün süren briç müsabakası ikinci gün de kaldığı yerden hız kesmeden devam etti.

Türkiye’nin farklı bölgelerinden ilçemize gelen 400 civarında sporcunun yaptığı briç müsabakasının ikinci gününde,  Akçakoca belediye başkanlığı tarafından oyunculara güzel bir jest yapıldı.

Palamut briç festivalinin ikinci gününde belediye ekipleri tarafından oyunculara bedave ekmek arası palamut ikramı yapıldı.

Nikâh salonunun girişine kurulan büyük ızgarada pişirilen palamutlar, sıraya giren oyunculara ekmek arasında ikram edildi.

Böylece turnuva için Akçakoca’yı tercih eden briçseverlere Akçakoca belediyesi tarafından bugüne kadar ücretsiz olarak ikram edilen çay ve su gibi içeceklerin yanı sıra, ilk defa olarak ücretsiz ekmek arası palamut ikramı yapıldı.

Akçakoca Palamut Briç Turnuvası saat 15.00 sularında sona ererken, turnuva sonrasında dereceye giren oyunculara kupa ve hediyeleri verildi.

Kupa takdimi törenine mazereti olan Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici katılamazken, Coşkun Karadeniz ve Rıdvan demir’in takım olarak birinci oldukları turnuvada, Belediye’yi temsilen törene başkan yardımcıları Suat Madenci ve Ali Direk katıldı.

Her iki başkan yardımcısı da derece yapan sporculara hem kupalarını hem de Akçakoca belediyesinin hediye paketlerini verdiler.

Turnuva sonunda gerçekleşen kupa verme töreninin ardından 10. Akçakoca Palamut turnuvası sona ererken, oyuncular, organizasyon komitesi ve ev sahipleri belediye başkan yardımcıları hep birlikte hatıra fotoğrafları çektirdiler.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.