Back To Top
Düzcespor Bodrum'un altında kaldı: 2-6

Düzcespor Bodrum'un altında kaldı: 2-6

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -16.10.2016
Düzcespor Bodrum'un altında kaldı: 2-6
- A +

Düzcespor Bodrum da bozguna uğradı..

 Türkiye Spor Toto 3. Lig’de, 2. Grupta yer alan Düzcespor, deplasmanda Bodrumspor ile karşılaştı. 7. Hafta maçını gerçekleştiren Düzcespor her ne kadar maça hızlı başlasa da takibinin ard arda gelen ataklarına karşı koyamadı ve maç 6-2 Bodrumspor üstünlüğü ile sonuçlandı.

Maçın henüz 2.dk sında kuşlanılan serbest vuruşta zihni aydın kafayla topu bodrım ağlarına gönderdi..dk 6 bodrumspor penaltı kullandı ve mümin aysevet durumu eşitlşyor. 1-1..yine serbedt vuruş lullandık ve kafa ile tayfun Düzcespor u 2-1 öne geçiriyor...dk 26 da mümin ile bodrumspor beraberliği sağlıyor..kalecimiz Salih 35 de yüzde yüz golü çıkardı.ilk yarı 2-2 bitti..devre arasında olaylar yaşandı.teknikdirektör ve futbolcularomıza bodrumspor lular tarafından hakaret ve fiziksel daldırı girişimşnde bulunuldu..

İkinci yarıya bodrumspor un vuruşu ile başlanıyor.ikinci yarı ile bşrlikte tribünlerden takımımıza küfürlü tezahğratlar artmaya başladı.58 dk bodrumspor 3-2 öne geçiyor..dk.60 4-2 oldu...saha içerisinde bodrumspor lu futbolcuların aşırı agresif ve sert hateketleri inanılmaz derecede..dk.66 da düzcespor dan kerem çağatay kırmızı kart gördü..düzcespor 4-2 malup ve 10 kişi devam ediyor. Takımımız ikinci yarı yaşanan olaylardan sonra inanılmaz kötü oyun sergiliyor. Dk.75 de penaltıdan 5 inci golü yiyoruz..5-2..dk.82 ve 6-2 oluyor..Düzcespor resmen dağılmış durumda..bu takıma bu gün ne oldu bilmiyorum..çok şyi başladığımız maçta ikinci tarı ile birlikte resmen dağılıyoruz malesef..

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.