Back To Top

BAJA RALLİSİ ERTELENDİ

BAJA RALLİSİ ERTELENDİ

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -22.7.2016
BAJA RALLİSİ ERTELENDİ
- A +

Düzce'de ilk kez düzenlenecek olan Yakın Karadeniz Baja Rallisi ertelendi. Türkiye Motosiklet Federasyonu'ndan yapılan açıklamada Düzce Valiliği ile alınan ortak kararla, organizasyonun ileri bir tarihte Demokrasi Şehitlerimizin anısına daha görkemli bir şekilde yapılmasının kararlaştırıldığı bildirildi. Ayrıca başvuruların 30 Ağustos'a kadar uzatıldığı açıklandı.

 

Düzce'de ilk kez düzenlenecek olan Yakın Karadeniz Baja Rallisi ertelendi. Türkiye Motosiklet Federasyonu'ndan yapılan açıklamada Düzce Valiliği ile alınan ortak kararla, organizasyonun ileri bir tarihte ''Demokrasi Şehitlerimizin anısına daha görkemli bir şekilde yapılmasının'' kararlaştırıldığı bildirildi. Ayrıca başvuruların 30 Ağustos'a kadar uzatıldığı açıklandı.

 

 

04-07 Ağustos tarihlerinde düzenleneceği açıklanan Yakın Karadeniz Düzce Baja Rallisi, darbe girişimi ve OHAL ilan edilmesinin ardından ertelendi. Düzce Valiliği ve Düzce Belediyesi’nin destekleri ile Türkiye Motosiklet Federasyonu tarafından organize edilen “Yakın Karadeniz Düzce Baja Rallisi”nin şehitlerimizin anısına Demokrasi Bayramı şeklinde yapılacağı duyuruldu.

 

 

"Demokrasi Şehitlerimizin anısına daha görkemli bir şekilde yapma kararı"

 

 

Türkiye Motosiklet Federasyonu'ndan erteleme kararına ilişkin yapılan yazılı açıklamada şunlar kaydedildi: "15 Temmuz'da Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ)'nce gerçekleştirilen darbe girişiminin ardından ülkemizde OHAL ilan edilmesi ile birlikte demokrasi şehitlerimize saygımızdan dolayı Yakın Karadeniz Düzce Baja Rallisi’ni Düzce Valiliği ve Türkiye Motosiklet Federasyonu olarak ileri bir tarihte Demokrasi Şehitlerimizin anısına daha görkemli bir şekilde yapma kararı aldık.

 

 

Organizasyon açısından hazırlıklarını tamamladığımız ve önümüzdeki haftalarda yeni tarihini açıklayacağımız Yakın Karadeniz Düzce Baja Rallisi ülkemizin dört bir tarafından gelen ve yurtdışından katılacak sporcularla birlikte şehitlerimizin anısına Demokrasi Bayramı olarak Düzce'mizde geniş bir katılımla yapılacaktır. Bu nedenle Yakın Karadeniz Düzce Baja Rallisi’nin kayıtları 30 Ağustos 2016 tarihine kadar uzatılmıştır."

 

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.