Back To Top

Su Sporları Şampiyonası Televizyonda Canlı Olarak Yayınlanacak

Su Sporları Şampiyonası Televizyonda Canlı Olarak Yayınlanacak

 - 1 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -15.7.2016
Su Sporları Şampiyonası Televizyonda Canlı Olarak Yayınlanacak
- A +

Türkiye Sujeti ve Flybord Şampiyonası'nın ikinci ayağı, 16-17 Temmuz tarihlerinde Akçakoca’da düzenlenecek. Birçok ulusal kanal temsilcisi tarafından takip edilerek ana haber bültenlerinde yayınlanacak olan şampiyonayı TRT kanalı canlı olarak yayınlayacak

 

Türkiye Sujeti ve Flybord Şampiyonası'nın ikinci ayağı, 16-17 Temmuz tarihlerinde Akçakoca’da düzenlenecek. Birçok ulusal kanal temsilcisi tarafından takip edilerek ana haber bültenlerinde yayınlanacak olan şampiyonayı TRT kanalı canlı olarak yayınlayacak.

 

 

Türkiye Motosiklet Federasyonu ve Akçakoca Belediyesi'nin destek verdiği Türkiye Sujeti ve Flybord Şampiyonasına,Akçakoca sahilleri ev sahipliği yaparken, 16-17 Temmuz tarihlerinde gerçekleştirilecek şampiyonada sporcular, Karadeniz'in hırçın dalgalarıyla mücadele edecek.

 


Şampiyonanın ikinci ayağı 16 Temmuz Cumartesi günü serbest ve sıralama antrenmanlarıyla başlayacak. Akçakoca sahilinde 17 Temmuz Pazar günü sporcular denizde oluşturulan özel parkurda hem dalgalarla, hem de rakipleriyle amansız bir mücadeleye girişecekler. 

 Yarışlar, Standart1 (0-110 BG), Standart2 (111-179 BG), Standart3 (180 ve Üzeri), Drag, TMF Kupası, Bayanlar Kupası ve Flyboard sınıflarında yapılacak.

 

 

Kıyasıya sürecek olan yarışlar, yaygın medya kuruluşlarının ana haber bültenlerinde yayınlanacak. Türkiye’nin en büyük yayın kuruluşu olan TRT ise, şampiyonayı canlı olarak an be an yayınlayacak.

  

Yorumlar

Yorumlar
umut eren 15.7.2016 - 18:48:43
Hangi sahil