Back To Top

Çınar Caddesindeki Kanalizasyon Kokuları BİMER'e Soruldu

Çınar Caddesindeki Kanalizasyon Kokuları BİMER'e Soruldu

 - 2 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -14.7.2016
Çınar Caddesindeki Kanalizasyon Kokuları BİMER'e Soruldu
- A +

Akçakoca'nın gözde caddelerinden olan Çınar caddesi üzerinde, uzun zamandır rögar kapaklarından çevreye yayılan pis kokulardan rahatsızlık duyan ziyaretçiler, çözüm bulunamayan meseleyi Başbakanlık İletişim Merkezi'ne (BİMER) taşıdılar.

 

Akçakoca'nın en işlek ve gözde caddelerinden olan Çınar caddesi üzerinde, uzun zamandır rögar kapaklarından çevreye yayılan pis kokulardan rahatsızlık duyan ziyaretçiler, çözüm bulunamayan meseleyi Başbakanlık İletişim Merkezi'ne (BİMER) taşıdılar.

 

 

Akçakoca'yı ziyaret eden ve çocuklarıyla birlikte Çınar caddesindeki kafe ve restoranlarda yiyip içmeyi tercih eden turistlerden biri, cadde üzerindeki rögar kapaklarından yayılan kanalizasyon kokularının giderilmesi için Başbakanlık'tan yardım talep etti.
 
 
 
 
Başbakanlık İletişim Merkezi (BİMER) kanalıyla,  sorunun belediye yetkilileriyle görüşülüp çözülmesi yönünde taleplerini ileten vatandaş, kötü kokuların ortadan kaldırılamadığı Çınar caddesi sorununu Başbakanlık'ın gündemine taşımış oldu.
 

Yorumlar

Yorumlar
Helal olsun
öncelikle bimere bildirenlere teşşekür ederim imar rantlarıda b ildirmek lazımda ben beceremiyorum önceki başkanınzamanında tedbir alınmıştı ancak müfettiş hiç eksikde olmamıştı şimdi müfettiş gelmiyor çünkü akpli işte türkiyenin kaderi