Back To Top
Su Jeti ve Flyboard Şampiyonusunda Geri Sayım Başladı

Su Jeti ve Flyboard Şampiyonusunda Geri Sayım Başladı

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -13.7.2016
Su Jeti ve Flyboard Şampiyonusunda Geri Sayım Başladı
- A +

Türkiye motor Sporları alanında yeni trend spor dalı olan flyboard ve jetsiki spor severlere adrenalinin zirvelerine çıkarmaya devam ediyor. Su Jeti ve Flyboard Şampiyonası Akçakoca’da yapılıyor.

Türkiye motor Sporları alanında yeni trend spor dalı olan flyboard ve jetsiki spor severlere adrenalinin zirvelerine çıkarmaya devam ediyor.

Su Jeti ve Flyboard Şampiyonası Akçakoca’da yapılıyor.

 

 

 

2016 yılının mayıs ayında Türkiye Şampiyonasının ilk etabı "Spor Turizm Geleceğidir Bodrum Turizmidir" sloganı ile yapılırken şampiyonanın 2. Etabı Batı Karadeniz'in Başkenti Turizm ilçesi Akçakocada düzenlenecektir.

 

 

16-17 Temmuz tarihlerinde Akçakoca’da düzenlenecek olan Şampiyonada 7 kategoride 40 sporcu ter dökerken , 15 hakem bu yarışmalarda görev alacağı belirtildi.

 

Düzce Valiliği,Su Sporları Federasyonu , Akçakoca Kaymakamlığı ve Akçakoca Turizm Derneği tarafından düzenlenen  şampiyonanın son şekli belirlendi.

 

 

Akçakoca Turizm derneğinde yapılan son değerlendirme toplantısında, Akçakoca Kaymakamı Mehmet Özer,  tüm programın aksaksız şekilde hazırlandığını belirterek’’Akçakoca Turizm tanıtma Derneği, Su Sporları federasyonu ile birlikte tüm hazırlıkları tamamlandı.ve Program belirlendi.’’dedi.

 

 

Akçakoca Turizm Tanıtma Derneği Başkanı Ömer Özcan, Turizm derneği olarak sporcuların ve federasyon yetkililerinin kalacağı yerler, ve gerekli ihtiyaçların giderilmesiyle alakalı yönetim ile birlikte hazırlıkların tamamlandığını belirtti ve tüm Bölge halkını davet ettiğini belirtti.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.