Back To Top

Haberler

İşte Batı Karadeniz’in  Antik Haritası...
İşte Batı Karadeniz’in Antik Haritası... Akçakoca'nın Diapolis diye yer aldığı haritada, Hayati Yılmaz, Batı Karadeniz bölgesi Antik Haritasıyla ilgili araştırma sonucunu yayınladı
Görüntü avcıları Akçakoca’da buluşacak
Görüntü avcıları Akçakoca’da buluşacak 20 Yılda; 19 şehri, 17 farklı ülkenin katılımı ile 1277 yarışmacı ve doğaseverle tanıştırarak fotoğraflayan DASK Doğada Görüntü Avcılığı Yarışması (DOGAY) bu yıl Akçakoca’da.
Güneşi gören kendini parklara bahçelere attı
Güneşi gören kendini parklara bahçelere attı
Çanakkale ve Bursa gezilerine kayıtlar başladı
Çanakkale ve Bursa gezilerine kayıtlar başladı
Adalet Bakanı, Akçakoca'nın Tanıtımını Yaptı: Medeniyetimizin güzelliklerini gelin görün!
Adalet Bakanı, Akçakoca'nın Tanıtımını Yaptı: Medeniyetimizin güzelliklerini gelin görün! 16 Nisan referandum çalışmaları kapsamında Akçakoca’ya bir ziyaret gerçekleştiren Adalet Bakanı Bozdağ, ziyaretinin ilk durağı olan Tarihi Mahalle pazar yerinde kameralar aracılığıyla tüm Türkiye’ye seslenerek Akçakoca’ya davet etti.
 Akçakoca Pırıl Pırıl…
Akçakoca Pırıl Pırıl…
 Melen çayı turizme kazandırılıyor
Melen çayı turizme kazandırılıyor
Fahri Turizm Elçilerimiz EMITT’te Akçakoca’ya Destek Oldular
Fahri Turizm Elçilerimiz EMITT’te Akçakoca’ya Destek Oldular
EMITT Fuarının Gizli Kahramanları:Belediye'nin Kadın Personelleri
EMITT Fuarının Gizli Kahramanları:Belediye'nin Kadın Personelleri
EMITT 2017 En İyi Stand Dekoru Ödülü Akçakoca'ya Verildi
EMITT 2017 En İyi Stand Dekoru Ödülü Akçakoca'ya Verildi
Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı Akçakoca Standında
Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı Akçakoca Standında
 Akçakoca'nın Havadan  Kar Görüntüleri VİDEO HABER
Akçakoca'nın Havadan Kar Görüntüleri VİDEO HABER Akçakoca’nın eşsiz kar manzarası havadan görüntülendi…
Yukarı mahalleyi EMITT'e taşıdılar...
Yukarı mahalleyi EMITT'e taşıdılar... EMITT 2017’nin en çok ziyaretçi alan standlarından biri olan Akçakoca standı, hem sunum zenginliği hem de Akçakoca’nın değişik damak zevki ürünlerini ziyaretçilere ikram ederek büyük beğeni kazandı...
Akçakoca panosu önünde kuyruk oluşuyor
Akçakoca panosu önünde kuyruk oluşuyor Akçakoca standı, bu yıl EMITT Fuarında başka stantlarda görülmeyen bir hizmet vermeye başladı. Selfie box uygulamasından sadece ziyaretçiler değil, civar stantların görevlileri de faydalanmaya başladı.
Vali Dağlı, “Hedef Arap ülkeleri”
Vali Dağlı, “Hedef Arap ülkeleri” Vali Zülkif Dağlı, 21. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı'nda (EMİTT) Düzce’nin turizmde tanıtımı için Arap ülkelerini hedeflediklerini söylerken, Dubai’de Nisan ayı sonunda açılacak fuara Düzce’nin de katılacağını bildirdi.
Akçakocalı Yaşlı Kurtlar,  EMITT
Akçakocalı Yaşlı Kurtlar, EMITT
 Aksaray Valisi Aykut Pekmez İkinci Adresinde
Aksaray Valisi Aykut Pekmez İkinci Adresinde Akçakoca eski Kaymakamı Aksaray Valisi Aykut Pekmez EMITT Turizm fuarında Akçakoca standını ziyaret etti.
 İstanbul Valisi Vasip Şahin’le EMITT Selfie’si
İstanbul Valisi Vasip Şahin’le EMITT Selfie’si EMITT 2017 Turizm Fuarı’na ev sahipliği yapan İstanbul Valisi Vasip Şahin, Akçakoca standını ziyaret edip, belediye yetkilileriyle uzunca bir süre sohbet etti.
Akçakoca standına büyük ilgi!
Akçakoca standına büyük ilgi! Dünyanın dört bir yanından gelen turizmcileri ağırlayan EMITT 2017 Turizm Fuarı, bugün Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde 70’i aşkın ülkeden katılan kurum ve kuruluşlara kapılarını açtı.
EMITT 21'inci kez kapılarını açtı!
EMITT 21'inci kez kapılarını açtı! Düzce Valiliği ve Düzce Belediyesi ile Akçakoca’nın da yer aldığı fuarda Türkiye’deki şehirlerin yanı sıra 80 ülkenin de tanıtım standı açtığı öğrenildi.
Akçakoca’ya ulaşmak için: Suyu Takip Edin!
Akçakoca’ya ulaşmak için: Suyu Takip Edin! Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA) tarafından Düzce, Akçakoca ve diğer ilçelerinyerelde ve dünya genelinde tarihi ve turistik yerlerinin tanıtılması amacıyla “Suyu Takip Edin” temalı bir tanıtım filmi hazırlandı.
Konuralp, Kültür Mirası Haline Gelecek
Konuralp, Kültür Mirası Haline Gelecek Düzce Belediyesi AB Proje Ofisi tarafından çeşitli turistik ve tarihi alanların gün yüzüne çıkarılması amacıyla hazırlanan projeler sayesinde Konuralp Antik Kenti gelecek nesillerin kültür mirası haline gelecek.
Eğlence ve Dinlence Sektörünün Çok Yıldızlı Tesisine İlgi Büyük
Eğlence ve Dinlence Sektörünün Çok Yıldızlı Tesisine İlgi Büyük
Düzce İzmir’de tanıtılacak
Düzce İzmir’de tanıtılacak Düzce’ni Kültür ve Turizm Değerleri 8-11 Aralık 2016 Tarihleri Arasında Gerçekleştirilecek Travel Turkey İzmir Fuarına Taşınıyor. Bu kapsamda İl Kültür Müdürlüğü tarafından yapılacak çalışma ile Düzce’nin doğal güzellikleri ve potansiyelleri İzmirlilere aktarılacak.
Sayfa : 529 Sonuç bulundu.