Back To Top

Haberler

3 günlük Bayram Akçakoca'ya iyi geldi...
3 günlük Bayram Akçakoca'ya iyi geldi...
İşte Akçakoca Çuhallı Sahilleri...
İşte Akçakoca Çuhallı Sahilleri...
 Akın var Akın Akçakoca’ya Akın!
Akın var Akın Akçakoca’ya Akın! Batı Karadeniz'in önemli turizm bölgelerinden Akçakoca tıklım tıklım doldu..
Çuhallı Plajına Mavi Bayrak Bereketi
Çuhallı Plajına Mavi Bayrak Bereketi Bu yıl ilk kez Mavi Bayrak almayı hak eden Çuhallı palajı, tıklım tıklım…
 Şimdi güneş ve deniz zamanı
Şimdi güneş ve deniz zamanı Havanın hafif rüzgarlı olmasına rağmen etkili olan güneş, Batı Karadeniz’in en önemli Turizm kenti Akçakoca plajlarını şenlendirdi…
 Şimdi Akçakoca zamanı…
Şimdi Akçakoca zamanı… Ramazan Bayramının başlamasıyla birlikte tatilcilerin de deniz keyfi başlıyor.
 Kale ve Çuhallı'da Mavi Bayrak denetimi tamamlandı
Kale ve Çuhallı'da Mavi Bayrak denetimi tamamlandı Akçakoca plajlarındaki mavi bayrak denetimleri, tamamlandı. Olumu rapor alınan her iki plajın bayrakları yarın gelecek, 4 Temmuzda göndere çekilecek.
Çuhallı plajı Ramazan bayramı için hazırlanıyor
Çuhallı plajı Ramazan bayramı için hazırlanıyor
 There İs
There İs "Efteni"..
Devadipmen’nin Akçakoca görüntüleri nefesleri kesiyor
Devadipmen’nin Akçakoca görüntüleri nefesleri kesiyor Devadipmen tarafından Akçakoca’nın havadan görüntüleri güzel müzik eşliğinde birleşince görülmeye değer mükemmel bir kentle karşı karşıya kalıyorsunuz.
Plajlar çocuklara kaldı...
Plajlar çocuklara kaldı... Ramazan ayında Akçakoca’da hafta sonu gezi amaçlı gelen misafirler dinlenmenin tadını çıkarırken, bazı vatandaşlarda kısmen serinlemeye çalışıyorlar.
Ceneviz Kalesi  ihalesi sonuçlandı…
Ceneviz Kalesi ihalesi sonuçlandı… UNESCO Dünya Kalıcı Mirası listesine alınan Ceneviz kalesi, kapısına kilit vurulduktan Bin 365 gün sonra, 24 Mayıs Çarşamba günü restorasyon ihalesi yapıldı.
DASK Fotoğraf yarışması başladı
DASK Fotoğraf yarışması başladı DASK Doğada Görüntü Avcılığı Yarışması (DOGAY) bu yıl Akçakoca’da gerçekleşiyor.
Hedef Güvenli Deniz, Güvenli Akçakoca...
Hedef Güvenli Deniz, Güvenli Akçakoca... 2017 Yılı Sahil Güvenlik İstihbarat Koordinasyon Kurul Toplantısı, Vali Zülkif Dağlı başkanlığında Akçakoca’da yapıldı. Yaz sezonunun başlamasıyla birlikte sahillerde güvenliğin sağlanması için bir dizi önemli kararlar alındı.
Melen ile Denizin Muhteşem Buluşması...
Melen ile Denizin Muhteşem Buluşması... İrili ufaklı bir çok derenin Düzce ovasında buluşarak oluşturduğu Melen çayının Karadeniz’e kavuştuğu Melenağzı. Gürcüce adıyla Melenipiri…
 Akçakoca'da Halk Sahillerde Serinledi
Akçakoca'da Halk Sahillerde Serinledi Akçakoca’da sıcak havada bunalanlar sahillere indi, bazıları denize girerek serinledi.
Çuhallı Plajı Resmiyet Kazandı
Çuhallı Plajı Resmiyet Kazandı 44 ülkede faaliyet gösteren Uluslararası Çevre Eğitim Vakfı tarafından, belli kriterlere sahip plaj ve marinalarda yapılan değerlendirme sonucunda Akçakoca Çuhallı Plajı'da "Mavi Bayrak" statüsü aldı.
Akçakoca sualtı sporunda marka olacak
Akçakoca sualtı sporunda marka olacak 2016'da yılında kurulan Düzce Üniversitesi Sualtı Topluluğu (DÜSAT), geçen yıl başladığı dalış eğitimlerini Ülkemizin farklı denizlerinde sürdürüyor.
Karavancılar yeni adresinde...
Karavancılar yeni adresinde... Türkiye'nin çeşitli illerinden bir araya gelen Karavan Turizmciler Akçakoca’da kampa çekildi.
Hemşin Camisini havadan hiç böyle gördünüz mü?
Hemşin Camisini havadan hiç böyle gördünüz mü? Akçakoca'da çivi kullanılmadan, çandı yöntemi ile inşa edilen tarihi Hemşin cami ziyaretçilerin ilgisini çekiyor
Bölgemizin tanıtımı için Dubai Fuarındayız
Bölgemizin tanıtımı için Dubai Fuarındayız Düzce Valiliği, Birleşik Arap Emirliklerinin Dubai kentinde düzenlenen Arabian Travel Market turizm fuarına katıldı. Fuarda Medine ve Cidde’de otelleri olan yatırımcılara Düzce ve Akçakoca hakkında bilgi verildi.
Tarihi pazaryeri tatilcilerin uğrak yeri oldu
Tarihi pazaryeri tatilcilerin uğrak yeri oldu Akçakoca'nın en eski mahallesi olan Yukarı Mahalle’de kurulan yöresel pazar yeri tatilcilerin akınına uğradı.
Tarihin her döneminden izler taşıyan köy: Paşalar...
Tarihin her döneminden izler taşıyan köy: Paşalar... Mimarlık dergisinin 369’uncu sayında, Aydanur Yenel imzası ile kaleme alınan yazıda, Paşalar köyünde yıllara meydan okuyan eski ahşap evleri anlatmış…
Dünya Aşçılar Birliği Başkanı Thomas Gogler Akçakoca’da
Dünya Aşçılar Birliği Başkanı Thomas Gogler Akçakoca’da Dünya Aşçılar Birliği (WACS) Başkanı Thomas Gogler, Türk mutfağını çok beğendiğini belirterek ” Türkiye’de uzun yıllar yaşadım. Türkiye’deki yemek kültürünü dünyaya aktarmak son derece önemli. Bu gelişmiş damak kültürünün ayrıca tüm dünyaya öğretilmesi gerekiyor” dedi.
Sayfa : 558 Sonuç bulundu.