Back To Top

Haberler

Bana doğduğun ayı söyle sana hastalığını söyleyeyim
Bana doğduğun ayı söyle sana hastalığını söyleyeyim
 Muncurlu Binası Psikiyatri ve Fizik Tedavi Merkezi oluyor
Muncurlu Binası Psikiyatri ve Fizik Tedavi Merkezi oluyor
Tatlıyı Tatlıcıdan Alın...
Tatlıyı Tatlıcıdan Alın...
Bonzai değil ev yapımı zehir...
Bonzai değil ev yapımı zehir... Basına sık sık yansıyan 'zombi' görüntülerinin nedeni ev yapımı uyuşturucu çıktı
ABD'li ünlü çikolata üreticisi Mars'ın ürünlerinde, salmonella bakterisi çıktı
ABD'li ünlü çikolata üreticisi Mars'ın ürünlerinde, salmonella bakterisi çıktı ABD'li ünlü çikolata üreticisi olan Mars'ın ürünlerinde, ölümcül salmonella bakterisi çıktı.
Bu balık çocuk sağlığı için çok önemli...
Bu balık çocuk sağlığı için çok önemli... İskorpit balığı faydaları balık kafasının faydaları iskorpit balığının balık kafası Gelişim çağındaki çocukların beslenmelerinde balığın yer alması, büyümesini, daha iyi görmesini, zekâsını olumlu şekilde etkiliyor.
Nargileye tütün koyana kapatma cezası geliyor
Nargileye tütün koyana kapatma cezası geliyor Sağlık Bakanı Recep Akdağ, nargileye tütün koyan işletmeler kapatma cezası verileceği söyledi
Tüm Türkiye'ye yayıldı, 3 kentte ölümcül!
Tüm Türkiye'ye yayıldı, 3 kentte ölümcül! Kırım Kongo Kanamalı Ateşi (KKKA) denilen ölümcül hastalığa yol açan keneler, havaların ısınmasıyla birlikte hareketlenmeye başladı.
Sigarayı bırakanlara bisiklet hediye edildi.
Sigarayı bırakanlara bisiklet hediye edildi.
İlk defa bir hastaya  kalıcı kalp pili takıldı
İlk defa bir hastaya kalıcı kalp pili takıldı 300 yataklı Devlet Hastanesinde ilk defa bir hastaya başarıyla kalıcı kalp pili takıldı. Bu başarılı ameliyatla, artık kalp pili ihtiyacı olan Düzceli hastalara başka merkezlere yönlendirilmek zorunda kalmayacak.
 Dünya MS Günü, Çeşitli Etkinliklerle Kutlanıyor...
Dünya MS Günü, Çeşitli Etkinliklerle Kutlanıyor... 27 Mayıs Dünya MS Günü, Türkiye’nin her bölgesinde farklı farklı etkinlikler düzenlenerek, hastalığın dahi iyi tanınması için çalışılıyor.
Yaz için 7 öneri
Yaz için 7 öneri Yazı güzel bir vücutla karşılayanlar için ideal kilolarını korumak da oldukça önemli. İşte yaz aylarında ideal kilonuzu korumanız için öneriler...
İbrahim Erkal'ın sağlık durumuyla ilgili yeni açıklama
İbrahim Erkal'ın sağlık durumuyla ilgili yeni açıklama Erkal, uzun zamandır yoğun bakımdaydı
 En fazla dolaşım sistemi hastalıklarından ölüyoruz
En fazla dolaşım sistemi hastalıklarından ölüyoruz TÜİK Kocaeli Bölge Müdürlüğü, “2016 Ölüm Nedeni İstatistikleri” verilerini kamuoyu ile paylaştı. Verilen bilgilere göre, Düzce’de ölüm nedenleri arasında ilk sırada dolaşım sistemi hastalıkları geliyor.
Kronik hastaya ayda 1000 TL
Kronik hastaya ayda 1000 TL Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, sosyal güvencesi olmayan kronik hastalara durumuna göre aylık bin TL'ye kadar ödeme yapacak
Obeziteyle mücadeleye okullardan başlanacak!
Obeziteyle mücadeleye okullardan başlanacak! Sağlık Bakanı Recep Akdağ, önemli açıklamalarda bulunarak, Obezite ve tütünle mücadeleye devam edildiğini obeziteyle mücadelede okullardan başlayacaklarını açıkladı.
Dikkat: Büyük tehlike... Evde yapılıyor, ölümcül olabiliyor
Dikkat: Büyük tehlike... Evde yapılıyor, ölümcül olabiliyor Dört kişinin domates konservesi yedikten sonra yaşamını yitirdiği iddiaları üzerine uzmanlar ev yapımı sebze konservelerinin sağlık açısından tehlikeli olabileceğine dikkati çekti.
Hastaneye üç birim daha geldi...
Hastaneye üç birim daha geldi...
Cevizin Bilmediğiniz Muhteşem 10 Faydası
Cevizin Bilmediğiniz Muhteşem 10 Faydası Ceviz yüksek besinli bir gıda maddesi olarak dünyanın birçok yerinde yüzyıllardan bu yana tüketilmektedir.
 Tüm kanser ilaçları ücretsiz olacak
Tüm kanser ilaçları ücretsiz olacak
 Sağlık Müdürlüğü referandumda engelleri kaldırıyor
Sağlık Müdürlüğü referandumda engelleri kaldırıyor
Şifa bulmak için il dışına gitmenize gerek yok, üniversite var
Şifa bulmak için il dışına gitmenize gerek yok, üniversite var Anne Maviş Karadeniz, Ankara Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesinde erken doğum yaptı. 6 aylıkken doğan ve Selman ismini koydukları bebeklerine doğuştan fıtık teşhisi koyan doktorlar, kalbinde de pıhtılaşma tespit ettikleri bebeğe operasyon yapmak istemediler.
Kötü beslenme ve hareketsiz yaşam kansere davetiye çıkarıyor
Kötü beslenme ve hareketsiz yaşam kansere davetiye çıkarıyor Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi İç Hastalıkları ve Tıbbi Onkoloji Uzmanı Doç.Dr. Onur Eşbah, ”Genetik yapımızı değiştiremeyiz. Ancak, kanser oluşumuna sebep olabilecek çevresel faktörleri kontrol edebiliriz” dedi.
Araştırma Hastanesinde Jet Hizmet
Araştırma Hastanesinde Jet Hizmet Düzce Üniversitesi Hastanesi’nin, uygulamaya koyduğu yeni randevu sistemi, tüm hastaların hızlı ve kolay bir şekilde randevu almalarına olanak sağlayacak. Yapılan açıklamaya göre, randevu almada yaşanan sorunların önüne geçmek için oluşturulan sistemle hastalar sadece 41 saniyede randevu alabilecek.
Sayfa : 210 Sonuç bulundu.