Back To Top

Haberler

İşte Erdoğan'ın yeni A Takımı
İşte Erdoğan'ın yeni A Takımı AK Parti'nin 3. Olağanüstü Büyük Kongresinde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın oylamaya sunulacak A takımı listesinde Düzce Milletvekili Fevai Arslan Merkez Karar Yürütme Kurulu’nun (MKYK) yedek listesinde yer aldı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan AK Parti'ye dönüyor
Cumhurbaşkanı Erdoğan AK Parti'ye dönüyor Cumhurbaşkanı Erdoğan, 998 gün sonra genel başkan seçileceği kongrede, 6 aylık reform adımlarının atılacağı yol haritasını açıklayacak.Kongre için partililer salonu doldurmaya başladı.
CHP’li Gençler Coştu, Coşturdu…
CHP’li Gençler Coştu, Coşturdu… CHP Akçakoca Gençlik Kolları 19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramını yaptığı etkinliklerle kutladı.
Kongrede Merkez Karar Yönetim Kurulu değişiyor
Kongrede Merkez Karar Yönetim Kurulu değişiyor
CHP'den 19 Mayıs Gençlik Konseri
CHP'den 19 Mayıs Gençlik Konseri CHP Akçakoca Gençlik Kolları, 19 Mayıs akşamı açık hava konseri düzenliyor…
Atatürk'e hakaret protesto edildi
Atatürk'e hakaret protesto edildi Son günlerde bir takım medya organlarında Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk ve onun manevi kızı Afet İnan’a yönelik hakaret ve iftiralara bir tepki de Akçakoca’dan geldi.
CHP’nin merakla beklenen kongre tarihleri belli oldu
CHP’nin merakla beklenen kongre tarihleri belli oldu CHP MYK toplantısında alınan karar ile başlayan olağan kongre sürecine ilişkin tarihler belli oldu.
 Ülkücüler Çuhallı’dan Şehir Merkezine Yürüdü
Ülkücüler Çuhallı’dan Şehir Merkezine Yürüdü Düzce ve ilçelerindeki ülkü ocakları derneğine üye 200 civarında ülkücü, MHP’nin Akçakoca kongresine katılmak üzere Akçakoca’ya geldi.
MHP'de Birlik Beraberlik Kongresi!
MHP'de Birlik Beraberlik Kongresi! Milliyetçi Hareket Partisi’nin Akçakoca ilçe teşkilatı olağan kongresi yapıldı. Kongre sonunda tek listeyle girilen seçimlerde mevcut İlçe Başkanı Mustafa Özensel bir kez daha başkan seçildi.
Deniz,Yusuf ve Hüseyin için...
Deniz,Yusuf ve Hüseyin için... CHP’liler, 44 yıl önce idam edilişinin yıldönümünde Deniz Gezmiş, Hüseyin İnan ve Yusuf Aslan'ı anmak için denize karanfil bıraktı
Dilipak: AK Parti'de bir metal yorgunluğu var
Dilipak: AK Parti'de bir metal yorgunluğu var ""Erdoğan’ın partiye dönüşü bir cansuyu anlamı taşıyor"
 Cumhurbaşkanı Erdoğan AK Parti’ye resmen üye oldu
Cumhurbaşkanı Erdoğan AK Parti’ye resmen üye oldu
Tarihi gün! Resmen başlıyor
Tarihi gün! Resmen başlıyor Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün Ak Parti Genel Merkezi’ndeki törenle partisine yeniden üye olacak
Düzce’de 1 Mayıs halaylarla kutlandı
Düzce’de 1 Mayıs halaylarla kutlandı 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlamalarına sendikalar, siyasi partiler ve çeşitli gençlik kuruluşları ile sivil toplum örgütleri katıldı
Haluk Levent parti kurdu her yerden  istek yağıyor..!
Haluk Levent parti kurdu her yerden istek yağıyor..! Anadolu rock müziğin sevilen yorumcularından Haluk Levent geçtiğimiz günlerde sosyal medya sitesi Twitter üzerinden bir duyuru yaptı ve parti kuracağını açıkladı. İsim önerileri alan Haluk Levent bir süre sonra kararını verdi partisinin adını Anadolu Halk ve Barış Partisi (AHBAP) olarak belirledi..
Başkan Keskin kongre tarihi ve yapılacağı yeri açıkladı
Başkan Keskin kongre tarihi ve yapılacağı yeri açıkladı Referandum sonrası Ak Parti'nin olağanüstü kongreyi ne zaman yapacağı merak ediliyordu. Tarih belli oldu. AK Parti 21 Mayıs'ta Ankara Arena’da olağanüstü kongre yapacak.
Ömer Yıldız MHP'den İstifa Etti!
Ömer Yıldız MHP'den İstifa Etti! 2014 İl Genel Meclis Seçimlerinde MHP'den Akçakoca İGM üyesi seçilen Ömer Yıldız, partisinden istifa etti....
YSK Başkanı, referandumun kesin sonuçlarını açıkladı
YSK Başkanı, referandumun kesin sonuçlarını açıkladı 'Evet' oyu: 51.41, 'Hayır' oyu: 48.59
'Sonuçlara olumsuz etkisi olan belediye başkanlarını alın, yerine belediye meclisinden birini seçin'
'Sonuçlara olumsuz etkisi olan belediye başkanlarını alın, yerine belediye meclisinden birini seçin' Erdoğan'dan AK Parti'ye 2019'a uzanan yol haritası: Değişim, icraat, seçim...
 Hasan Zer Görevden Alındı
Hasan Zer Görevden Alındı
AK Parti'de olağanüstü kongre kararı
AK Parti'de olağanüstü kongre kararı AK Parti’de olağanüstü kongre tarihi belli oldu. Tarihi kongre 21 Mayıs Pazar günü gerçekleştirilecek.
Teşkilatlara Genel Merkezden Tebrik
Teşkilatlara Genel Merkezden Tebrik
MHP İlçe teşkilatı kongre öncesi bir araya geldi...
MHP İlçe teşkilatı kongre öncesi bir araya geldi... Akçakoca MHP İlçe teşkilatı Başkan Mustafa Özensel başkanlığında Referandum sonu ilk toplantısını gerçekleştirdi.
Kesinleşti Erdoğan, tekrar kurduğu partinin başına geçiyor
Kesinleşti Erdoğan, tekrar kurduğu partinin başına geçiyor YSK’nın referanduma ilişkin kesin sonuçları açıklamasının ardından AK Parti’ye üye olacak Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın olağanüstü kongreyle de genel başkan seçilmesi bekleniyor.
Sayfa : 2112 Sonuç bulundu.