Back To Top

Haberler

 MHP Akçakoca İlçe Yönetimi Kongre Kararı Aldı
MHP Akçakoca İlçe Yönetimi Kongre Kararı Aldı MHP Genel Merkezi tarafından geçtiğimiz haftalarda ataması yapılan çiçeği burnunda olan MHP Akçakoca ilçe yönetimi, 30 nisanda kongreye gidiyor.
Başkan Güner Kandil Mesajı Yayınladı
Başkan Güner Kandil Mesajı Yayınladı
 AK Parti’ye Çuhallı’dan EVET desteği!
AK Parti’ye Çuhallı’dan EVET desteği! Köy çalışmalarını tamamlayan AK Parti, bütün gücüyle şehir merkezine yüklenmeye başladı… Çuhallı çarşıda yapılan toplantıya katım yüksekti.
CHP'yi Albayrak, Yanmaz ve Güler Taşıyor...
CHP'yi Albayrak, Yanmaz ve Güler Taşıyor... CHP İlçe Örgütü’nün 16 Nisan referandumuna yönelik yaptığı çalışmayı üç isim sırtlamış götürüyor. Fikret Albayrak , CHP’nin eski ilçe başkanı Selçuk Yanmaz ve mevcut ilçe başkanı Turan Güler...
Referandum tarihi yaklaştıkça kararsızların oranı azalıyor, evet ve hayır oyları arasındaki makas açılıyor
Referandum tarihi yaklaştıkça kararsızların oranı azalıyor, evet ve hayır oyları arasındaki makas açılıyor "Erdoğan, İstanbul'u kazanmayı kafasına koydu"
Albayrak: Büyük Bir Tehlike İle Karşı Karşıyayız
Albayrak: Büyük Bir Tehlike İle Karşı Karşıyayız Akçakoca CHP İlçe Örgütünün Referandum Çalışmasındaki En Büyük Silahı, eski belediye başkanı Fikret Albayrak…
 Yaşar Hoşbaş Akçakocalılardan Özür Diledi
Yaşar Hoşbaş Akçakocalılardan Özür Diledi 'Evet' broşürleri ile çektirdikleri fotoğrafın, sosyal medyada tepki çekmesi üzerine açıklama yapan AK Parti Akçakoca İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu Üyesi Yaşar Hoşbaş, “ Ani gelişen bir olaydı. Olmaması gerekiyordu. Biz de hata yaptığımızı anladık” dedi.
Fındık Fiyatlardaki Dalgalanma Referandumla Alakalı Mı?
Fındık Fiyatlardaki Dalgalanma Referandumla Alakalı Mı? Fındık fiyatları düşüyor mu düşürülüyor mu? Son günlerde Karadenizli iki Başbakan Yardımcısı Numan kurtulmuş ile Nurettin Canikli'nin tüm açıklamalarına rağmen fiyatlarda düşüş görülüyor.
Bakan Özlü, KOSGEB eleştirilerini yanıtladı
Bakan Özlü, KOSGEB eleştirilerini yanıtladı Bakan Faruk Özlü, KOSGEB kredisini hak eden küçük işletmelere bankaların zorluk çıkardığına yönelik eleştirileri yanıtladı. Özlü, bankalarla görüşüldüğünü, yazı yazılarak teminat aranmasını istemediklerini bildirdi.
MHP Akçakoca teşkilatı muhtarlarla buluştu
MHP Akçakoca teşkilatı muhtarlarla buluştu Akçakoca Muhtarlar Derneğini Ziyaret Eden Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Teşkilatı Sorunlar ve Referandum Konularında İstişarelerde Bulundular.
MHP Akçakoca teşkilatı muhtarlarla buluştu
MHP Akçakoca teşkilatı muhtarlarla buluştu Akçakoca Muhtarlar Derneğini Ziyaret Eden Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Teşkilatı Sorunlar ve Referandum Konularında İstişarelerde Bulundular.
 AK Parti’den Ayazlı’da Gövde Gösterisi
AK Parti’den Ayazlı’da Gövde Gösterisi Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, AK Parti İlçe Başkanı Dergah Akça ve teşkilat üyeleri mahalle toplantılarına başladılar.
 CHP'li iki genç  tahliye oldu
CHP'li iki genç tahliye oldu
Başbakan Yıldırımın Kardeşi ve kızı Akçakoca’da
Başbakan Yıldırımın Kardeşi ve kızı Akçakoca’da AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım’ın Kardeşi ve Kızı, Akçakoca Yaşlılar konuk evini ziyaret ettiler.
 Dağda Kırda Tarlada... AK Kadınlar Her Yerde!
Dağda Kırda Tarlada... AK Kadınlar Her Yerde! AK Parti Akçakoca Kadın Kolları ve Gönüllüler, 16 Nisan 2017 Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Referandumu için dört koldan çalışıyor.
DP Hayır için start verdi
DP Hayır için start verdi Demokrat Parti Düzce Teşkilatı 16 Nisan'da yapılacak olan referandum için "Hayır" diyeceklerini açıkladı. DP Genel Merkez İdare Kurulu üyesi Ümit Özmen "Hayır" oyu gerekçelerini tek tek sıraladı.
Bakanı Faruk Özlü, CHP'yi ziyaret etti
Bakanı Faruk Özlü, CHP'yi ziyaret etti Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü’nün bugünkü ziyaretlerinde bir durağı da CHP İl teşkilatı oldu.
16 Nisan'a doğru Dadalı ve Döngelli de EVET!
16 Nisan'a doğru Dadalı ve Döngelli de EVET! AK Parti Akçakoca İlçe Başkanı Dergah Akça ve parti yöneticileri, referandum çalışmalarına köy gezileriyle devam ediyor.
 CHP köyleri karış karış geziyor
CHP köyleri karış karış geziyor
Tülay Ateş: 119.madde değişikliği ile tüm temel ve siyasi haklar askıya alınabilecek...
Tülay Ateş: 119.madde değişikliği ile tüm temel ve siyasi haklar askıya alınabilecek... ANAYASA DEĞİŞİKLİK MADDELERİNE NEDEN HAYIR DİYORUM… (12)
Ergun Aşçı: Cüneyt Yemenici’nin 3 yılı…
Ergun Aşçı: Cüneyt Yemenici’nin 3 yılı… CÜNEYT YEMENİCİ’NİN AKÇAKOCA HAKKINDAKİ TASAVVURUNUN KAYNAKLARI
Başkan Yemenici ev ev EVET'i anlatıyor..
Başkan Yemenici ev ev EVET'i anlatıyor.. Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, referandum çalışması için gittiği her evde yaptığı konuşmaları facebook'tan canlı yayınlamaya devam ediyor.
Zorlu,neden ‘’HAYIR’’ diyeceklerini açıkladı VİDEO HABER
Zorlu,neden ‘’HAYIR’’ diyeceklerini açıkladı VİDEO HABER Saadet Partisi Akçakoca İlçe başkanı Mustafa Zorlu, Türkiye zor bir dönemden geçtiğini belirterek,HAYIR çıkması halinde ülke normale döneceğini söyledi. Zorlu, Hayır diyeceklerini belirterek,tek tek maddeleri değerlendirdi. Zorlu şöyle konuştu:
AK Parti Teşkilatları, Türkiye Şampiyonluğu İçin And İçti!
AK Parti Teşkilatları, Türkiye Şampiyonluğu İçin And İçti! Akparti tarafından düzenlenen sandık müşahitleri toplantısı oldukça kalabalık bir katılım ile gerçekleştirildi. İlçeler içinde en kalabalık heyet Akçakoca teşkilatıydı...
Sayfa : 1984 Sonuç bulundu.