Back To Top

Haberler

Tatilcilerin dönüş yoğunluğu başladı
Tatilcilerin dönüş yoğunluğu başladı
Tabelalara yeni TSE standardı
Tabelalara yeni TSE standardı Türk Standardları Enstitüsü (TSE) Hizmet Standardları İhtisas Kurulunun Sanayi Hizmetleri Teknik Komitesince, "Kurum ve Kuruluşlarda Kullanılan Tabelalar İçin Kurallar" standart taslağı hazırlandı
Defter tutma devri bitiyor
Defter tutma devri bitiyor Hükümet gelir vergisinde 100 maddelik devrim yaptı. Kârlı işletmeye yatırım indirimi gelirken, kooperatiflerin önü açılıyor. Vergi dilimleri değişiyor. 2.5 milyon esnafın defter tutma çilesi bitiyor
Dikkat 1 hafta kaldı! 427 lira ceza yiyebilirsiniz
Dikkat 1 hafta kaldı! 427 lira ceza yiyebilirsiniz Trafikte hız koridoru uygulamasının başlamasına bir hafta kaldı.
Bayram yan gelip yatmak için değildir...
Bayram yan gelip yatmak için değildir...
 Bakan Özlü: Akçakoca OSB işi tamam
Bakan Özlü: Akçakoca OSB işi tamam Akçakoca OSB'nin kurulmasıyla ilgili hiç bir engelin kalmadı. OSB'lerden sorumlu Bakan Özlü Akçakoca OSB için müjdeyi Akçakoca'da verdi...
 Sahil Yolu İçin Bakan Geliyor
Sahil Yolu İçin Bakan Geliyor Bir türlü bitirilemeyen Akçakoca Karasu sahil yolu için Ulaştırma ve Haberleşme Bakanı Ahmet Aslan Akçakoca’ya geliyor…
Otomobilden 1,5 metrelik yılan çıktı
Otomobilden 1,5 metrelik yılan çıktı Camikebir mahallesi alemdar sokakta park halindeki otomobilin motor kısmına giren yılan itfaiye ekipleri tarafından çıkartıldı.
İş dünyası iftar sofrasında buluştu
İş dünyası iftar sofrasında buluştu Akçakoca Ticaret ve Sanayi Odası yönetiminin, her yıl üyelerine verdiği iftar yemeğine katılım bir hayli yüksekti.
 ÇKS’de 30 Haziran’a dikkat!
ÇKS’de 30 Haziran’a dikkat!
Valiler Kararnamesi yayımlandı, Düzce Valisi...
Valiler Kararnamesi yayımlandı, Düzce Valisi... Valiler Kararnamesi Resmi Gazete'de yayımlandı. Valiler Kararnamesi ile 41 ilin valisi değişti. İçişleri Bakan Yardımcısı ile 19 ilin valisi merkeze çekildi. Kararname ile 12 kaymakam vali olarak atandı.
Fındık bahçeleri sürekli kontrol edilmeli...
Fındık bahçeleri sürekli kontrol edilmeli... Fındıkta Amerikan Beyaz Kelebeği Mücadelesine Düzce Üniversitesi Ziraat ve Doğa Bilimleri Fakültesinden Destek
 Akçakoca’da kaldırımlar işgal altında
Akçakoca’da kaldırımlar işgal altında Akçakoca’da yayalar için yapılan kaldırımlar araçların işgali altında. Yola inerek yürümek zorunda kalan vatandaşlar,duruma tepki gösterilirken, zabıtaları göreve davet etti.
Bitmeyen Melenağzı yolu...
Bitmeyen Melenağzı yolu... Televizyon dizilerinde espri malzemesi olan Konya-Beyşehir duble yol inşaatının bir benzeri Akçakoca Melenağzı arasında yaşanıyor…
 Akçakoca'da Sağanak Yağış Etkili Oldu
Akçakoca'da Sağanak Yağış Etkili Oldu Akçakoca'da dün geceden beri etkili olan sağanak yağmur günlük yaşamı olumsuz etkilemeye devam ediyor.
19 Haziran 2017 yurtta hava durumu |Meteoroloji'den sağanak uyarısı
19 Haziran 2017 yurtta hava durumu |Meteoroloji'den sağanak uyarısı Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan tahminlere göre Düzce, Ankara, İstanbul ve İzmir başta olmak üzere yurdun bir çok yerinde sağanak yağış bekleniyor.
Asırlık su deposu yerle bir oldu
Asırlık su deposu yerle bir oldu Çok uzun seneler Akçakoca’nın su ihtiyacını karşılayan ve Akçakocalıların hafızasında derin izleri olan ayaklı su deposu yerle bir oldu.
 Sezaryenle 5 yavru doğurdu
Sezaryenle 5 yavru doğurdu Akçakoca Belediyesi temizlik görevlileri tarafından bulunana hamile kedi,sezaryenle ameliyat edilerek 5 adet yavru dünyaya getirdi.
Akçakoca’da Hastalık Hızla Yayılıyor…
Akçakoca’da Hastalık Hızla Yayılıyor… Akçakoca bölgesindeki fındık ağaçlarında gözlenen külleme hastalığı, üreticiyi tedirgin etmeye başladı.
Akçakoca esnafı iftarda buluştu VİDEO HABER
Akçakoca esnafı iftarda buluştu VİDEO HABER Akçakoca Esnaf ve Sanatkarlar Odası yönetimi, üyelerine bir iftar yemeği verdi.
Bayram  Öncesi Trafikte OHAL İlan Edildi...
Bayram Öncesi Trafikte OHAL İlan Edildi...
Hicaz deresinde harç bitti yapı paydos
Hicaz deresinde harç bitti yapı paydos DSİ tarafından Çuhallı çarşıdaki Hicaz dersinde başlatılan islah çalışması yarıda kaldı.
Akçakoca - Düzce yolunda onarım devam ediyor...
Akçakoca - Düzce yolunda onarım devam ediyor... Düzce Akçakoca yolu Şifalı su dadalı köyü kesimi yol çalışması nedeniyle tek şerit üzerinde ulaşım sağlanıyor.
 Meteoroloji uyardı... Hafta sonu hava nasıl olacak...
Meteoroloji uyardı... Hafta sonu hava nasıl olacak... Sıcak ve güneşli bir Akçakoca için biraz daha bekleyeceğiz…
Sayfa : 3513 Sonuç bulundu.