Back To Top

Haberler

Fındık üretiminde kalite için bir araya geldiler
Fındık üretiminde kalite için bir araya geldiler
Eski vali Adnan Yılmaz da Bank Asyacı çıktı!
Eski vali Adnan Yılmaz da Bank Asyacı çıktı! Eski Düzce Valisi Adnan Yılmaz’ın pasaportunun FETÖ soruşturmaları kapsamında iptal edildiği ileri sürüldü…
Öldürdüğü domuzlara rafting elbise giydirdi
Öldürdüğü domuzlara rafting elbise giydirdi Öldürdüğü domuzlara rafting elbisesi giydirdiği, çektiği fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaştı…
Bir aylık elektrik faturası bedavaya gelebilir
Bir aylık elektrik faturası bedavaya gelebilir Enerji Piyasası Düzenleme Kurumunun (EPDK) elektrikte serbest tüketici limitini yıllık 2 bin 400 kilovatsaate düşürmesiyle serbest tüketici sayısı 8,4 milyona yükseldi.
Kar yağışı geri geliyor...
Kar yağışı geri geliyor... Meteorolojiden kar yağışı uyarısı geldi. Türkiye yeni bir yağışlı hava dalgasının etkisi altına giriyor. Peki, kar ne zaman yağacak?
 Orhan Kılıç İstifa Etti!
Orhan Kılıç İstifa Etti!
İkinci el motorlu taşıtlara garanti zorunluluğu
İkinci el motorlu taşıtlara garanti zorunluluğu Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, yeni "garanti" düzenlemesini duyurdu
Fındık Fiyatları Yükselişte – Şehir Şehir Güncel Fiyatlar
Fındık Fiyatları Yükselişte – Şehir Şehir Güncel Fiyatlar Aylardır 10 lira 50 kuruşta çakılı kalan fındık fiyatları yükselişe geçti...
Sicil affı çıktı! Peki bu durum kimleri kapsıyor?
Sicil affı çıktı! Peki bu durum kimleri kapsıyor? Bankalara uzun süre borcu olan ve ödemeyerek kara listeye girenlerin merakla beklediği ''sicil affı çıktımı?'' sorusu hakkında müjdeli haber geldi. Sicil affı bekleyen binlerce vatandaş için heyecanlı bekleyiş sona erdi.
 Fetullah ismini Yavuz Selim olarak değiştirdi
Fetullah ismini Yavuz Selim olarak değiştirdi Düzce’de terör örgütü lideri Fetullah Gülen ile aynı ismi taşıyan 22 yaşındaki genç, 15 Temmuz darbe girişimini ardından Düzce Asliye Hukuk Mahkemesi’ne başvurarak ismini değiştirdi.
Soğuk ve karlı havalarda, sokak hayvanlarını sakın unutmayın!
Soğuk ve karlı havalarda, sokak hayvanlarını sakın unutmayın! Soğuk kış günlerinin yaşandığı bu günlerde sokak hayvanlarını aç bırakmayalım, onları doyuralım…
İlk evliliklerin ne kadarı görücü usulü ile gerçekleşti?
İlk evliliklerin ne kadarı görücü usulü ile gerçekleşti? Ailelerin yaşam biçimi ve değer yargılarına ilişkin araştırma yapıldı. İşte Türkiye İstatistik Kurumu'nun yaptığı araştırma sonuçları.
Lahana pazarda 7 lira, tarlada 35 kuruş
Lahana pazarda 7 lira, tarlada 35 kuruş Türkiye’nin en önemli lahana ve brokoli üretim merkezi Yenişehir ovasında çiftçiler dertli. Pazarda tanesi 7 lira olan lahananın kilosunu çiftçi tüccara ancak 35 kuruşa satabiliyor.
1 yılda 5 bin 669 yeni araç trafiğe çıktı!
1 yılda 5 bin 669 yeni araç trafiğe çıktı! Türkiye İstatistik Kurumu’nun Emniyet Genel Müdürlüğünden almış olduğu veriler ile birlikte Düzce’de 1 yılda 5 bin 669 yeni araç trafiğe çıktı...
Düzce’nin rakamları belli oldu
Düzce’nin rakamları belli oldu Düzce’nin Gayri Safi Milli Hasıla Gelirleri Belli oldu. Buna göre 2016 yılı sonu itibari ile Düzce’de 2004 yılında 7090 TL olan Gayri Safi Milli Hasıla, aradan geçen 12 yılda 2016 sonu itibari ile 24 bin 032 liraya yükseldi.
Kanser taramasına Vali Eşide katıldı
Kanser taramasına Vali Eşide katıldı Düzce İl Sağlık Müdürlüğü ve Halk Sağlığı Müdürlüğü ekipleri tarafından Kanser haftası nedeni ile gerçekleştirilen Kanser taramasına Düzce Valisi Zülkif Dağlı’nın eşi Nurgül Dağlı’da katıldı.
Zamları erken uygulayan pompacı yandı: 85 bin lira ceza
Zamları erken uygulayan pompacı yandı: 85 bin lira ceza EPDK, akaryakıt istasyonlarında ihbarlar üzerine denetimi artırdı. Akaryakıt zamlarını erken uygulayan istasyonlara 85 bin lira ceza kesileceği açıklandı
Kaçak avlanmaya geçit yok
Kaçak avlanmaya geçit yok Düzce Doğa Koruma ve Milli Parklar Müdürlüğü’ne bağlı olarak görev yapan Av Koruma ve Kontrol ekipleri Hafta sonu Düzce’de kaçak avlanmaya geçit vermedi.
En fazla fındık İtalya ve Almanya'ya satıldı
En fazla fındık İtalya ve Almanya'ya satıldı Karadeniz Fındık ve Mamulleri İhracatçıları Birliği (KFMİB) verilerine göre, Türkiye, geçen yıl 111 ülkeye 227 bin 556 ton fındık ihraç ederek karşılığında bir milyar 981 milyon 334 bin 911 dolar gelir sağladı.
Akaryakıt zamlarında haksız kazanç uyarısı
Akaryakıt zamlarında haksız kazanç uyarısı Tüketiciler Birliği Genel Başkanı Mahmut Şahin, akaryakıta zam geldiğinde bazı istasyonların belirlenen zaman diliminden önce zamlı satış yaparak haksız kazanç elde ettiklerini savundu.
2016 yılında 25 bin 678 ton iç fındık ihraç edildi
2016 yılında 25 bin 678 ton iç fındık ihraç edildi Düzce’den 2016 yılında 25 bin 678 ton iç fındık, 12 bin 124 ton da tavuk ayağı ihraç edildi.
 Nutella'da kanserojen telaşı! Raflardan kaldırılıyor...
Nutella'da kanserojen telaşı! Raflardan kaldırılıyor...
 Pompa fiyatlarına zam geldi!
Pompa fiyatlarına zam geldi!
Pazara 253 bin ton fındık indi
Pazara 253 bin ton fındık indi Türkiye’de fındık üretimi yapılan 15 ildeki ticaret borsalarının "müstahsilden tacire satış" rakamlarını göre, Düzce’de 4 ayda 36 bin 91 ton 723 kilogram fındık satışı yapıldı.
Sayfa : 3145 Sonuç bulundu.