Back To Top

Haberler

Düzceli umrecilerden Nur Dağı’nda temizlik seferberliği
Düzceli umrecilerden Nur Dağı’nda temizlik seferberliği Düzce’den umre için kutsal topraklara giden vatandaşlar, bilinçsizce atılan çöplerle kirletilen Nur Dağı'nda temizlik çalışması yaptı.
2 araç kafa kafaya çarpıştı
2 araç kafa kafaya çarpıştı
Düzce’nin tanıtımı için iyi bir fırsat
Düzce’nin tanıtımı için iyi bir fırsat
Belediye zabıtası ceza yağdırdı
Belediye zabıtası ceza yağdırdı
Bayraktar: TMO devreye girsin!
Bayraktar: TMO devreye girsin! TZOB Başkanı Şemsi Bayraktar, “Fındıkta, Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ın dediği gibi ‘alavere, dalavereye’ fırsat vermeden TMO depoları kurmalı, garanti vererek birliklerin piyasaya girmesini ve alım yapmasını sağlamalı, üreticinin sömürülmesini önlemelidir” dedi.
Soba zehirlenmesi 1 ölü, 1 yaralı
Soba zehirlenmesi 1 ölü, 1 yaralı
Aziziye ve Burhaniye alevlere teslim oldu
Aziziye ve Burhaniye alevlere teslim oldu Aziziye Mahallesi ve Burhaniye Mahallesi’nde gece saatlerinde yangın çıktı. Yangınlarda 2 nokta alev alev yandı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı yedirmem diyen Vali Coş 'FETÖ' soruşturmasında
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı yedirmem diyen Vali Coş 'FETÖ' soruşturmasında Vali Coş, 15 Temmuz’da otomotik silahla açıklama yapmıştı
3 katlı ev alevlere teslim oldu!
3 katlı ev alevlere teslim oldu!
Kar yağışı fındık üreticisi için bereket
Kar yağışı fındık üreticisi için bereket Düzce Ziraat Odası Başkanı Öztürk: - "Kar yağışı fındığın karanfil döneminde geç uyanmasına vesile olup olumsuz etkilenmemesine yardımcı olur. Kar yağışı berekettir, çiftçimizin de yüzünü güldürdü"
Erdoğan: Bu bir rejim değil, sistem değişikliğidir
Erdoğan: Bu bir rejim değil, sistem değişikliğidir Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partili Cumhurbaşkanı konusuna halkın sıcak baktığını belirterek, “Bu bir sistem değişikliğidir, rejim değildir” dedi.
Son Başkanlık anketinde çarpıcı sonuç! İşte 'EVET' ve 'HAYIR' oranları
Son Başkanlık anketinde çarpıcı sonuç! İşte 'EVET' ve 'HAYIR' oranları Referandum anketinde ara açılıyor, sonucu muhalefet belirleyecek
AK Parti, 7 Şubat'ta meydanlara iniyor!
AK Parti, 7 Şubat'ta meydanlara iniyor! Başbakan Yıldırım referandum mitingleri için tarih verdi! Başbakan Binali Yıldırım, anayasa değişiklik teklifinin TBMM Genel Kurulunda kabul edilmesinin ardından parti grubuna teşekkür etti. Başbakan Yıldırım konuşmasında referandum mitingleri için 7 Şubat'ı işaret etti.
Başkanlık sistemi için son kararı millet verecek! İşte referandum rehberi
Başkanlık sistemi için son kararı millet verecek! İşte referandum rehberi Meclis süreci tamamlandı, Türkiye’de yeni dönemin kapısını aralayacak başkanlık teklifinde referandum yolu açıldı. Tarihi dönemeçte siyaset 79 milyona paketi anlatacak. ‘İşin asıl sahibi’ olan millet, sandık aşamasında geleceğini şekillendirecek sözleşmenin altına imza atıp atmamayı tartışacak. 10 Aralık’ta başlayan maratonda noktayı vatandaş koyacak.
Uyanıklığın böylesi...
Uyanıklığın böylesi... Beyciler mahallesi 1698 caddede bir inşaatın karşısında kamyondan mazot çalan şahıslar suçüstü yakalandı. Şahıslardan birinin 3 yıllık kesinleşmiş hapis cezasından dolayı aranmasının olduğu ortaya çıktı.
Yabani hayvanlar için yem bırakıldı
Yabani hayvanlar için yem bırakıldı Düzce’nin Böyköy Belediyesi ve Doğa Koruma Milli Parklar Şube Müdürlüğü işbirliği ile yabani hayvanlar için yem bırakıldı.
Belediyeden Yardım Eli Uzatılıyor...
Belediyeden Yardım Eli Uzatılıyor... Düzce Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından, sosyal ve sorumluluk hizmetleri kapsamında kişi ve ailelere yardım eli uzatılıyor.
Düzce Belediyesi sosyal tesislerinde yüzde 15 indirim dönemi
Düzce Belediyesi sosyal tesislerinde yüzde 15 indirim dönemi Düzce Belediyesi ile Düzce Üniversitesi arasında imzalanan protokol kapsamında üniversite öğrencileri ve personeline Düzce Belediyesi sosyal tesislerinde yüzde 15 indirim başta olmak üzere çeşitli ayrıcalıklar tanındı.
Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın Düzce’de
Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın Düzce’de
Düzce'de 70 bine yakın öğrenci için ilk yarı tatil zili çaldı
Düzce'de 70 bine yakın öğrenci için ilk yarı tatil zili çaldı
Sorununu çatıya çıkarak çözmeye çalıştı!
Sorununu çatıya çıkarak çözmeye çalıştı!
Düzce EMITT'e Hazır!
Düzce EMITT'e Hazır!
Hatıra Ormanı Oluşturuldu!
Hatıra Ormanı Oluşturuldu! Düzce Üniversitesi adına Adige Devlet Üniversitesi Botanik Bahçesi’ndeki özel bir alanda Botanik Hatıra Parkı oluşturuldu.
Kaldırım işgalcilerine ceza yağdı
Kaldırım işgalcilerine ceza yağdı
Sayfa : 2307 Sonuç bulundu.